Jada Toys وارد FuelFest شد تا از TrueSpec Die-Cast Range رونمایی کند و همکاری CASTED را راه اندازی کند • The Toy Book

Jada Toys برای یک راه اندازی بزرگ و یک همکاری جدید آماده می شود.

این آخر هفته، سازنده اسباب‌بازی‌های ریخته‌گری شده و وسایل کلکسیونی به FuelFest بازخواهد گشت که در 3 ژوئن در Irwindale Speedway خارج از لس‌آنجلس برگزار می‌شود.

در این رویداد، Jada Toys از مجموعه جدید و “لوکس” خود، TrueSpec، و همکاری با FuelFest به نام CASTED رونمایی خواهد کرد.

بیل سیمونز، مدیرعامل Jada Toys می‌گوید: «Jada برای دهه‌ها یک بازیگر کلیدی در جامعه فرهنگ خودرو بوده است، بنابراین رونمایی از TrueSpec در چنین رویداد اصلی برای جامعه کاملاً منطقی است. راه‌اندازی TrueSpec، همراه با مسابقه CASTED، هدایا در محل، و برخی از استعدادهای هیجان‌انگیزی که امسال در غرفه حضور داریم، این رویداد را به یکی از بزرگترین رویدادهای جادا تبدیل خواهد کرد.

زمان انتشار سریع Xجدیدترین فیلم در حماسه سریع، جادا اسباب‌بازی‌ها به شرکت‌کنندگان پس از بررسی فیلم‌های Fast & Furious Nano Rides هالیوود، فرصتی برای برنده شدن می‌دهد. سریع 9 Dodge Charger در نمایشگر بازیگر کودی واکر، که به طرز مشهوری برای تکمیل کار برادر فقیدش پل واکر وارد صحنه شد خشمگین 7 قرار است در غرفه حضور پیدا کند.

Table of Contents

TrueSpec

این طیف جدید از وسایل نقلیه دایکاست با کیفیت ممتاز در پاییز امسال با مجموعه‌ای الهام گرفته از سه ویژگی سرگرمی از مجموعه استودیو یونیورسال عرضه می‌شود: شوالیه سوار، پارک ژوراسیک، و سریع و خشن. به گفته Jada Toys، این مجموعه جدید به گونه‌ای طراحی شده است که «ماهیت هر خودرو را به شیوه‌ای واقع‌گرایانه خیره‌کننده با کاردستی دقیق به تصویر بکشد… برای کلکسیون‌هایی که هنر خودرویی را قدردانی می‌کنند عالی است.

بخوان:  From the Editor: Sparking Toy Industry Magic at Retail in '24

بازیگران

Jada Toys و FuelFest برای CASTED، یک رویداد هواداران جدید که در آن سواری‌های واقعی می‌تواند به یک مجموعه دایکاست تبدیل شود که هر کسی می‌تواند آن را بخرد، با هم متحد شده‌اند. پنج وسیله نقلیه که امسال برای FuelFest ثبت نام کرده‌اند، برای رقابت انتخاب شده‌اند و آرای طرفداران در غرفه Jada Toys یا به صورت آنلاین از طریق حساب اینستاگرام JadaToys@ جمع‌آوری می‌شود.

پنج فینالیست عبارتند از:

  • هوندا S2000 2004
  • لیبرتی واک نیسان GT-R 2015
  • لیبرتی واک شورولت کوروت C8 Z51 2021
  • شورولت کامارو ZL1 1LE 2022
  • 1995 Acura NSX- T

برنده هفته آینده مشخص خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه Jada Toys چه کاری انجام می دهد، نسخه مجوز و سرگرمی 2023 The Toy Book را که در 13 ژوئن در دسترس است، بررسی کنید.

منبع: http://toybook.com/exclusive-jada-toys-rolls-into-fuelfest-to-unveil-truespec-die-cast-range-and-launch-casted-collaboration/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا