Hunt A Killer معاون جدید بازاریابی را به عهده می گیرد، دو بازی راه اندازی می کند • کتاب اسباب بازی

منبع: Hunt A Killer/The Toy Book

Hunt A Killer با معرفی دو بازی جدید برای پیش خرید، کریستن کو را به عنوان معاون بازاریابی معرفی کرد.

کو قبلاً به عنوان معاون بازاریابی برای اسباب‌بازی‌ها و بازی‌های Goliath آمریکای شمالی کار می‌کرد و همچنین در TAG، Transformco، Digitas، Target، Sears و Sports Authority نیز کار کرده است.

رایان هوگان، مدیرعامل Hunt A Killer می‌گوید: «من معتقدم کرستن کو موفقیت و رشد آینده Hunt A Killer را به ارتفاعات جدیدی خواهد رساند. ما از ادامه گسترش خود در خرده‌فروشی هیجان‌زده هستیم و بازیکنان می‌توانند منتظر داستان‌های جدید و سرگرم‌کننده باشند که مهارت‌های کارآگاهی آن‌ها را بیشتر مورد آزمایش قرار دهد.»

دو بازی در حال انتشار: RIP at the Rodeo و Homicide at the Heist، بازی‌های معمایی قتل مستقل هستند که بازیکنان با هم کار می‌کنند تا قتل‌ها را با موضوعات سرگرم‌کننده حل کنند.

کو می‌گوید: «به‌عنوان معاون جدید بازاریابی، بسیار هیجان‌زده هستم که راه‌اندازی این بازی‌های جدید را اعلام کنم که کارآگاهان ما را درگیر و به چالش می‌کشند. ما امسال در Target هفت بازی در دسترس خواهیم داشت که از چهار بازی بالاتر می‌رویم، و مشتاقانه منتظریم تا خریداران بیشتری از آمازون، تارگت و والمارت بتوانند بازی‌های مبتنی بر روایت ما را تجربه کنند و به بازیکنان فرصت منحصربه‌فردی برای حل مشکلات در حین بازی‌ها بدهند. غوطه ور در خط داستانی ما.»

هر دو بازی در حال حاضر برای پیش‌سفارش در huntakiller.com در دسترس هستند و تابستان امسال در قفسه‌ها عرضه خواهند شد.

بخوان:  Hot Toys & Games for Every Budget on Local DMV

منبع: http://toybook.com/hunt-a-killer-new-hire-new-games/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا