Hasbro گزارش مخلوط Q1; مجدداً راهنمایی را تأیید می کند • کتاب اسباب بازی

منبع: Hasbro

سه ماهه اول چالش برانگیز Hasbro را با کاهش 14 درصدی درآمد به 1 میلیارد دلار رساند.

علیرغم این لغزش، این شرکت دستورالعمل های خود را برای سال دوبرابر کرد و معتقد است که نیمه پشتی قوی تر در افق ظاهر می شود. در سه ماهه اول، کسب و کار مستقیم به مصرف کننده Hasbro، Hasbro Pulse، 21 درصد افزایش یافت، در حالی که مجوز محصولات مصرفی و کل بازی ها هر کدام به ترتیب 2 درصد رشد کردند.

کریس کوکس، مدیرعامل Hasbro می‌گوید: «نتایج سه‌ماهه اول فراتر از انتظارات و موقعیت Hasbro برای دستیابی به اهداف مالی تمام‌سال ما بود، Wizards of the Coast و Digital Gaming تعامل قدرتمندی با طرفداران ایجاد کردند. درآمد بخش 12 درصد افزایش یافته است، از جمله افزایش 16 درصدی درآمد در Magic: The Gathering، پس از انتشار موفقیت آمیز Phyrexia: All Will Be One. سیاه چال ها و اژدها: افتخار در میان دزدان نظرات منتقدان و مخاطبان قوی را ارائه کرد که به عمر طولانی امیدوارکننده از جمله سرگرمی‌های خانگی و پخش جریانی اشاره کرد، در حالی که جدیدترین برند فرانچایز ما را به ده‌ها میلیون طرفدار جدید در سراسر جهان معرفی کرد و Dungeons & Dragons را برای رشد قوی در تمام سال قرار داد.

نسخه 2023 کتاب اسباب بازی "کتاب اسباب بازی بزرگ"
نسخه ۲۰۲۳ کتاب اسباب‌بازی «کتاب اسباب‌بازی بزرگ»، سیاه‌چال‌ها و اژدها هاسبرو را روی جلد خود نشان می‌دهد.

با نگاهی به آینده، Hasbro همچنان بر استراتژی Blueprint 2.0 خود که برای اولین بار در اکتبر گذشته معرفی شد، تمرکز می کند. این طرح بر برندهای کمتر و بزرگ‌تری از جمله Transformers، NERF، Magic: The Gathering، Dungeons & Dragons، Peppa Pig، Play-Doh و مجموعه بازی Hasbro تمرکز دارد.

بخوان:  Jazwares دارندگان مجوز جدید Squishmallows را در Licensing Expo معرفی می کند • The Toy Book

این شرکت همچنین می‌گوید که می‌خواهد سهم بازار را در دسته‌های زیر به دست آورد: اکشن فیگورها و لوازم جانبی. هنر و صنایع دستی؛ بازی ها؛ ورزش های فضای باز؛ و اسباب بازی های پیش دبستانی

ما پیشرفت قابل توجهی در اجرای استراتژی Blueprint 2.0 خود داشته ایم، از جمله افزایش تمرکز بر روی دسته های با رشد بالا و سود بالا. بهبود ساختار هزینه ما؛ کوکس می گوید و مدیران با استعداد را به تیم رهبری خود اضافه می کنیم. «فرایند فروش دارایی های تلویزیون و فیلم eOne ادامه دارد و ما انتظار داریم در سه ماهه دوم به روز رسانی ارائه کنیم. تیم جهانی Hasbro به اجرای استراتژی ما برای باز کردن ارزش کتابخانه IP غنی ما در اولویت‌های رشد ما از جمله در بازی، ارتباط مستقیم با مصرف‌کننده و صدور مجوز ادامه می‌دهد.

درآمد در بخش محصولات مصرفی Hasbro در سه ماهه اول 21 درصد کاهش یافت زیرا این شرکت روی کاهش سطح موجودی باقیمانده از سال 2022 کار می کرد.

در اوایل این ماه، هاسبرو فاش کرد که تیم کیلپین، مدیر اجرایی صنعت را برای هدایت اسباب‌بازی، مجوز و سرگرمی به عنوان رئیس‌جمهور استخدام کرده است، در حالی که دامپزشک هارلی دیویدسون، جینا گوتر، به عنوان مدیر ارشد مالی از 18 می به شرکت می‌پیوندد.

این هفته، Hasbro یک قرارداد همکاری تاریخی با Mattel برای ایجاد اسباب‌بازی‌ها و بازی‌های مشترک امضا کرد و تابستان امسال Transformers: Rise of the Beasts باید خانواده ها را به بخش های اسباب بازی سوق دهد. این شرکت خاطرنشان می‌کند که Transformers، GI Joe، Dungeons & Dragons، و Magic: The Gathering در سه ماهه اول رشد کردند، اما این رشد به دلیل کاهش در سایر بخش‌های مجموعه آن متوقف شد.

بخوان:  بازی‌ها و پازل‌های Ryan's World Red Titan در وعده‌های غذایی کودکان در Carl Jr. و Hardee's راه‌اندازی شد.

توضیحات بیشتر wزمانی که این شرکت بعداً صبح امروز با تحلیلگران تماس برقرار کند، فاش نخواهد شد.

منبع: http://toybook.com/hasbro-q1-2023-earnings/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا