Hasbro در نظر دارد بخش eOne را به بنیانگذار دارن تروپ بفروشد • کتاب اسباب بازی

ما یکی هستیم
Hasbro در حال مذاکره برای فروش eOne به موسس آن است. | منبع: Hasbro

Hasbro در حال مذاکره برای فروش تجارت فیلم و تلویزیون Entertainment One (eOne) است. موسس و مدیر عامل سابق آن، دارن تروپ، با حمایت شرکت سرمایه گذاری خصوصی CVC Capital Partners، یکی از رقبای اصلی است. بلومبرگ اولین کسی بود که مذاکرات بین غول اسباب بازی و بازی و Throop را در اوایل این هفته گزارش داد.

کمپین «ما یکی هستیم» هاسبرو در سال 2020 با فشاری آغاز شد که شامل جلد تبلیغاتی «کتاب اسباب‌بازی» در فوریه 20 بود. | منبع: Hasbro

به گفته این شرکت، حراج رسمی توسط JP Morgan و Centerview Partners هدایت می شود هالیوود ریپورتر. این فروش شامل یک کتابخانه فیلم و تلویزیون با بیش از 6500 عنوان از جمله Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves، زن پادشاه، یژاکت های رنگی، تازه کار، و بیشتر.

Hasbro در حال تغییر تمرکز برای تبدیل شدن به یک رهبر در بازی های دیجیتال است و برنامه های خود را برای فروش eOne در نوامبر گذشته تایید کرد، مطابق با دستور کار اخیر این شرکت.

در صورت هرگونه فروش، Hasbro احتمالا مالکیت معنوی پیش دبستانی (IP) را که در قرارداد eOne 2019 به دست آورده است، از جمله Peppa Pig و PJ Masks، که برای هر دو اسباب بازی تولید می کند، حفظ خواهد کرد.

Hasbro درآمد سه ماهه اول 2023 خود را در 27 آوریل گزارش خواهد کرد و The Toy Book تمام جزئیات عملکرد شرکت را خواهد داشت.

بخوان:  These DIY Pompom Purses from Purple Ladybug Are Fashionable *and* Functional

منبع: http://toybook.com/hasbro-talks-sale-eone/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا