Goliath مجموعه بازی ها را با سه افزودنی جدید گسترش می دهد • کتاب اسباب بازی

Goliath در تابستان امسال با سه دراپ بازی جدید مشغول است.

این شرکت اخیرا مجوز بازی Green Team Wins را از Nathan Thorton و استودیوی خلاق 25th Century Games دریافت کرده است. تیم سبز در یک بازی رقابتی برنده می شود که در آن از همه بازیکنان سؤالات یکسانی پرسیده می شود و برای دریافت پاسخ های مناسب با هم رقابت می کنند. برندگان هر دور به تیم سبز می پیوندند و البته تیم سبز برنده می شود.

منبع: جالوت

برایان وایس، رئیس آمریکای شمالی در Goliath می گوید: «برنده شدن تیم سبز یک شورش مطلق است، شما پس از چند دور با دوستان و خانواده خود معتاد خواهید شد. شرکای مانند قرن 25 به دلیل ارزش‌هایی که ما به اشتراک می‌گذاریم، احساس می‌کنند که بسط خانواده جالوت هستند: آن‌ها به بازی‌ها علاقه دارند، در جامعه جا افتاده‌اند و برای آوردن ایده‌های جدید به دسته‌های جدید انرژی دارند.

Green Team Wins اواخر این ماه در Target در دسترس خواهد بود.

Goliath همچنین دو بازی دنباله‌دار The Floor is Lava: The Floor is Lava: Hot Zone و The Lawn is Lava را منتشر می‌کند. The Floor is Lava: Hot Zone دارای گیم پلی کلاسیک همراه با شگفتی های جدید است، از جمله کارت “Get out of lava free” در حالی که The Lawn is Lava شامل کاشی های جدید آب و آتش و شامل بالن های آب است.

ویس می‌گوید: «علی‌رغم استفاده روزافزون از فناوری، خانواده‌ها همچنان به دنبال یک بازی رومیزی کلاسیک هستند و از استعداد آن برای گذراندن زمان با کیفیت با هم قدردانی می‌کنند. و به عنوان یک شرکت خانوادگی، ما خوشحالیم که فهرست اسباب‌بازی‌ها و بازی‌های خود را که دقیقاً این کار را انجام می‌دهند، بیشتر می‌کنیم.»

بخوان:  Nintendo Launches 'Super Mario Bros. Wonder'

The Lawn is Lava اکنون در دسترس است و The Floor is Lava: Hot Zone به زودی در Target در دسترس خواهد بود.

منبع: http://toybook.com/goliath-new-games-launch/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا