Genius Brands جوهر معاملات مجوز برای ‘Bee and PuppyCat’ • The Toy Book

Genius Brands International در حال ایجاد یک برنامه جهانی برای محصولات مصرفی است زنبور عسل و گربه توله سگ، مجموعه انیمیشن نتفلیکس که توسط شبکه Frederator آن تولید شده است.

پیش از نمایشگاه صدور مجوز ماه آینده در لاس وگاس، Genius Brands قراردادهایی را با چندین شریک، از جمله Trends International (پوستر، برچسب برای ایالات متحده، کانادا و مکزیک) نهایی کرد. Toynk (پلاس برای ایالات متحده و کانادا)؛ Youtooz (کلکسیون، شکل و مخمل خواب دار برای ایالات متحده، کانادا، مکزیک، و بریتانیا)؛ و کارخانه اسباب‌بازی (برای ایالات متحده و کانادا.

منبع: Genius Brands

بعلاوه، Hot Topic نیز به این موضوع اضافه شده است زنبور عسل و گربه توله سگپوشاک الهام‌گرفته‌شده که هم‌اکنون به صورت آنلاین در Hot Topic و BoxLunch در دسترس است و در اواخر امسال در فروشگاه‌های منتخب در دسترس خواهد بود.

زنبور عسل و گربه توله سگ وینی جاینگ، معاون استراتژی صدور مجوز و مشارکت در Hot Topic، می گوید که به وضوح با حال و هوای عجیب و غریب خود که به خوبی به کالاهای دارای مجوز تبدیل می شود، با طرفداران طنین انداز می شود. ما مشتاقانه منتظریم تا شاهد رشد این خط فراتر از پوشاک باشیم.

در همین حال، Crowdmade یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی Bee and PuppyCat را افتتاح کرده است که شامل پوشاک و لوازم جانبی، لیوان، پوستر، مخمل خواب دار، هدایا، کلکسیون‌ها و محصولات خانگی است.

Genius Brands می‌گوید که به دنبال یافتن شرکای جدید برای این برند در نمایشگاه مجوز است زیرا این برند در سراسر لوازم التحریر، انتشارات، خانه، سخت‌افزار، کفش، بازی، الکترونیک و موارد دیگر گسترش می‌یابد.

بخوان:  کاهش قیمت: TVC Speeder Bike & Scout Trooper 29.39 دلار در آمازون

نزدیک به دو سال پیش، Genius Brands WOW را خریداری کرد! نامحدودرسانه ایتد و شرکت های تابعه آن، از جمله Frederator Studios (Adventure Time, Fairly Odd Parents, Powerpuff Girls, Dexter’s Laboratory, Castlevania) و Mainframe Studios (ماداگاسکار – یک وحشی کوچک، باربی: زندگی در خانه رویایی).

منبع: http://toybook.com/genius-brands-inks-licensing-deals-for-bee-and-puppycat/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا