Fred Rogers Productions محله نویسندگان را برای حمایت از نویسندگان نوظهور راه اندازی کرد • کتاب اسباب بازی

منبع: Fred Rogers Productions/stock.adobe.com/The Toy Book

روز زیبایی در محله است.

Fred Rogers Productions، تهیه کننده غیرانتفاعی محله دانیل ببر و خر هودی برای PBS، Writers’ Neighborhood، یک ابتکار پنج ساله با هدف حمایت از نویسندگان جدید و نوظهور از گروه‌های نژادی کم‌رنگ که می‌خواهند در رسانه‌های کودکان فعالیت کنند، راه‌اندازی می‌کند.

به عنوان بخشی از این ابتکار، محله نویسندگان درخواست های برنامه 8 هفته ای خود را از 1 تا 15 مه می پذیرد. این برنامه با هدف کمک به متقاضیان منتخب در تقویت مهارت های خود و همچنین گسترش تجربه خود در این زمینه است.

یاران محله نویسندگان | منبع: Fred Rogers Productions

الن دوهرتی، مدیر ارشد خلاقیت فرد راجرز پروداکشنز، می‌گوید: «بسیاری از نویسندگان در رسانه‌های کودکان آزادکار هستند، بنابراین ما محله نویسندگان را با تمرکز دوگانه بر توسعه هنر و ایجاد حرفه‌ی شما طراحی کردیم. دانستن اینکه چگونه یک داستان خوب بنویسید یا شخصیت‌های جذاب بسازید، مهارتی کاملاً متفاوت از یافتن کار، درخواست و درک بازخورد یا ایجاد روابط است، و ما می‌خواهیم به همتایان خود در کسب تجربه در همه زمینه‌ها کمک کنیم.»

برای شرایط واجد شرایط بودن و درخواست به محله نویسندگان مراجعه کنید. Fred Rogers Productions میزبان یک وبینار اطلاعاتی در رابطه با روند درخواست در 27 آوریل خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر به صفحه LinkedIn این شرکت مراجعه کنید.

بخوان:  The Ghost HasLab Campaign Closes With 21,526 Backers

منبع: http://toybook.com/fred-rogers-writers-neighborhood/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا