Fisher-Price Mastercard Savings College • The Toy Book

در حالی که Fisher-Price به دلیل تمرکز بر مراحل اولیه کودکی شناخته شده است، این شرکت در حال فکر کردن به کالج است و اکنون به خانواده ها فرصتی می دهد تا هزینه های روزانه خود را به 529 پس انداز تحصیلی تبدیل کنند.

Mattel’s Fisher-Price Mastercard پس انداز کالج Fisher-Price را با مشارکت شرکت Concerto Card، پلتفرمی که برنامه های اعتباری با نام تجاری مشترک توسعه می دهد، و Gift of College، یک دفتر ثبت هدیه که باز کردن 529 حساب جدید و پذیرش مشارکت را آسان می کند، راه اندازی کرد. این کارت اعتباری ویژگی‌هایی را ارائه می‌کند که به خانواده‌ها کمک می‌کند تا با انتقال پاداش‌ها به حساب 529 یا طرح پس‌انداز کالج، در هزینه‌های واجد شرایط مربوط به تحصیل فرزندان خود صرفه‌جویی کنند.

برخی از ویژگی‌های کارت عبارتند از 2% بازگشت به خرید هنگامی که دارندگان کارت پاداش‌ها را به حساب پس‌انداز 529 واریز می‌کنند، پاداش 50 دلاری وقتی دارندگان کارت 250 دلار برای خرید در سه ماه اول خرج می‌کنند و پاداش‌ها را به حساب 529 واریز می‌کنند و موارد دیگر.

کارت اعتباری جدید تعهد فیشر پرایس را برای غنی سازی پنج سال اول کودکی برای خانواده ها با کمک به اطمینان از اینکه برنامه ریزی امروز می تواند برای آینده کودک مفید باشد، تقویت می کند.

چاک اسکاتون، معاون ارشد و مدیر کل فیشر پرایس، می‌گوید: «بیش از 90 سال است که فیشر پرایس از خانواده‌ها در هر سن و مرحله اولیه کودکی – از لحظات کوچک تا نقاط عطف بزرگ، حمایت کرده است. «با مسترکارت جدید پس‌انداز کالج فیشر پرایس، ما همچنان به قول خود ادامه می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر کودک آینده‌ای روشن خواهد داشت و به خانواده‌ها کمک می‌کنیم که برای مدرسه پس‌انداز کنند بدون اینکه تأثیری بر زندگی روزمره‌شان بگذارند. همانطور که والدین و عزیزان شروع به تبدیل مخارج روزانه خود به 529 پس انداز تحصیلی می کنند، متوجه خواهند شد که تأثیر ماندگار بر آینده کودک هرگز آسان نبوده است.

بخوان:  ربات Regal Creations دارای مجوز ایندیانا جونز را معرفی کرد

دارندگان کارت با 529 حساب موجود می توانند پس از ثبت نام، آنها را به Mastercard پس انداز کالج Fisher-Price مرتبط کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به fpcollegesavings.com مراجعه کنید.

منبع: http://toybook.com/fisher-price-college-savings-mastercard/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا