EXIT: Nightfall Manor آهنگ یک شب بازی شبح وار را تنظیم می کند

ما هنوز چند ماه با هالووین فاصله داریم، اما هر شب بازی خانوادگی می تواند از حال و هوای شبح آور بهره مند شود.

در EXIT: Nightfall Manor، بازیکنان ابتدا برای رسیدن به Nightfall Manor، یک ساختمان ترسناک را کاوش می‌کنند، یک ساختمان جن‌آلود که هیچ‌کس جرات ورود به آن را ندارد. آیا بچه‌ها آن چیزی را دارند که لازم است؟

EXIT: Nightfall Manor توسط تیمز و کاسموس که برای پیش‌نوجوانان، نوجوانان و بزرگسالان ۱۰ سال به بالا طراحی شده است، یکی از جدیدترین عناوین در سری بازی‌های سبک اتاق فرار طولانی مدت EXIT این شرکت است. در این بازی، بازیکنان باید دوست خود گاستون را نجات دهند که او برای تحقیق در مورد مانور وحشتناک Nightfall Manor در جنگل می رود. همانطور که بازیکنان به دنبال گاستون می گردند، باید پازل هایی بسازند و معماهایی را حل کنند تا با وارد کردن کدهای راه حل صحیح در دیسک رمزگشا بازی، قفل ها را باز کنند.

برای یافتن هر معما، بازیکنان باید ابتدا یک پازل بسازند. پازل‌ها صحنه‌هایی را نشان می‌دهند که شامل قفل‌هایی است که باید باز شوند و مملو از سرنخ‌هایی هستند که برای حل معماها حیاتی هستند.

EXIT: Nightfall Manor برای فصل شبح وار عالی است! | منبع: تیمز و کاسموس

بازیکنان می توانند هر قفل را با استفاده از راه حل های معما باز کنند، اما می توانند سخت تر از آنچه به نظر می رسند باشند. اگر بچه ها گیر کنند، می توانند مسیرها را باز کنند و دو سرنخ برای کمک به آنها پیدا کنند! سرنخ اول مبهم تر است، در حالی که دومی خاص تر است. اگر سرنخ ها کمکی نکرد، می توانند به راه حل ها نیز نگاه کنند. با این حال، هر چه بازیکنان در طول بازی از سرنخ ها و راه حل های بیشتری استفاده کنند، در پایان امتیاز آنها کمتر خواهد بود. سه پایان مختلف برای بازی وجود دارد که بر اساس امتیاز بازیکنان بالاست، بنابراین استفاده از سرنخ‌ها می‌تواند گران تمام شود! با پیشرفت بازی، سه پازل دیگر وجود دارد که بازیکنان باید آن را تکمیل کنند تا معماهای بیشتری را آشکار کنند. پازل ها هر کدام 88 قطعه هستند، بنابراین به طور کلی سریع کنار هم قرار می گیرند.

بخوان:  Spin Master’s Toy Sales Spiked in Q3, But Holiday Uncertainty Looms

مانند تمام بازی های EXIT، حل معماها به ترکیبی از مشاهده و تفکر خلاق نیاز دارد. من هیچ یک از راه حل ها را در اینجا خراب نمی کنم، اما یک معما شامل شمردن کرم شب تاب برای آشکار کردن کد است. همانطور که معماها را به درستی (یا نادرست) حل می کنید، روایت ماجراجویی شما در مانور ادامه می یابد. توصیه می کنم برای کمک به حل برخی از راه حل ها، کاغذ و خودکار در دست داشته باشید.

درجه سختی بازی دو از پنج است، بنابراین بازی‌های EXIT سخت‌تری از تیمز و کاسموس وجود دارد. با این حال، این عنوان ممکن است برای اولین بار بازیکنان EXIT، گیج‌بازان جوان یا افرادی که به صورت انفرادی بازی می‌کنند کمی چالش برانگیز باشد. من حدود دو ساعت را صرف بازی کردم و تا نیمه تمام کردم.

به طور کلی، EXIT: Nightfall Manor یک بازی سرگرم کننده و همه جانبه است و راهی عالی برای دور کردن نوجوانان و نوجوانان از صفحه نمایش و استفاده از مغز آنها. با این حال، گیم پلی به طور متوسط ​​حدود 2-3 ساعت طول می کشد. اگر بازیکنان به تنهایی بازی را حل کنند، ممکن است حتی بیشتر از آن هم طول بکشد. بازیکنان ممکن است بخواهند زمان را مسدود کنند تا بدانند می توانند بازی را در یک جلسه به پایان برسانند.

همچنین لازم به ذکر است که به دلیل ماهیت بازی، فقط یک بار می توانید آن را بازی کنید. این ممکن است به نظر بد به نظر برسد، اما بازی بخش قابل توجهی از زمان را پر می کند و می تواند تا چهار بازیکن را سرگرم کند و با هم کار کنند.

بخوان:  مربی‌های کوچک می‌توانند انواع انرژی‌های جدید را در پوکمون اسکارلت و بنفش جمع‌آوری کنند - گسترش بازی کارت بازرگانی Obsidian Flames

EXIT: Nightfall Manor یک بازی عالی برای خانواده‌هایی است که از اتاق‌های فرار سیر نمی‌شوند یا فکر می‌کنند که هالووین بهترین تعطیلات است. اما کسانی که به راحتی می ترسند، مراقب باشند!


خروجی: NIGHTFALL Manor

پیرمرد به خاطر داستان های وهم آلودش از قلعه تاریک در لبه جنگل شهرت داشت. اخیراً او به تنهایی برای یافتن ارباب سایه دار عمارت به راه افتاده است، اما برنگشته است. از ترس بدترین اتفاق، برای یافتن او تلاشی را آغاز می کنید. باید یک سری از…

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.
منبع: https://thetoyinsider.com/exit-nightfall-manor-review/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا