ExerSaucer Inks قرارداد صدور مجوز برای لباس نوزاد با گروه IHL • کتاب اسباب بازی

بیش از 25 سال است که نوزادان در جامپرهای ExerSaucer و مراکز فعالیت می پرند و بازی می کنند. اکنون، این برند با گروه تولید کننده لباس IHL همکاری می کند تا لباس های جدید نوزاد را به بازار بیاورد.

Brand Liaison، عامل صدور مجوز انحصاری ExerSaucer، واسطه این معامله بود.

کارن دایموند از The Brand Liaison می‌گوید: «وقتی صحبت از مراکز فعالیت می‌شود، ExerSaucer مترادف با مراکز فعالیت کودک است، بنابراین منطقی است که ما شریک پوشاکی را تضمین کنیم که در کلاس خود نیز بهترین باشد و بتواند محصولات پوشاک باکیفیت را با همان محصولات تولید کند. بازیگوشی، رنگ‌ها، بافت‌ها و الگوهای شاد.»

این مجموعه شامل لباس‌های بازی، لباس خواب، لباس‌های اولیه، لباس‌های بیرونی، جوراب، پتوی نوزاد و پیش‌بند برای نوزادان تا نوپا می‌شود.

سامی سوید، مدیر عامل گروه IHL می‌گوید: «همه ما می‌دانیم که نام تجاری ExerSaucer مخفف کیفیت با قیمت مقرون به صرفه است، بنابراین ما در حال ایجاد خط پوشاکی هستیم که با این ویژگی‌های برند سازگار است و می‌توان به اندازه ExerSaucer به آن اعتماد کرد.

والدین جدید می‌توانند انتظار داشته باشند که لباس‌های کودک حسی از برند افسانه‌ای کودک در بهار سال آینده در هر جایی که بتوانند اسباب‌بازی‌های ExerSaucer از جمله Walmart، Target، Amazon، فروشگاه‌های بزرگ و غیره پیدا کنند، وارد بازار شوند.

بخوان:  همه با مهمانی Date Night Drop Off CAMP برنده می شوند

منبع: http://toybook.com/exersaucer-ihl-group-licensing-deal/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا