ExerSaucer با نام تجاری نمادین کودک به پوشاک نوزادان و کودکان نوپا گسترش می یابد

بیش از 25 سال است که نوزادان در جامپرهای ExerSaucer و مراکز فعالیت می پرند و بازی می کنند. اکنون، این برند با گروه تولید کننده لباس IHL همکاری کرده است تا لباس‌های جدید نوزاد را وارد صحنه کند.

این مجموعه شامل لباس‌های بازی، لباس خواب، لباس‌های اولیه، لباس‌های بیرونی، جوراب، پتوی نوزاد و پیش‌بند برای نوزادان تا نوپا می‌شود. مراقبان می‌توانند انتظار داشته باشند که لباس‌های کودک سازگار با حس‌ها از برند افسانه‌ای کودک در بهار آینده وارد بازار شوند و در هر کجا که اسباب‌بازی‌های ExerSaucer، از جمله Walmart، Target، Amazon، فروشگاه‌های بزرگ و غیره را پیدا کنند، در دسترس هستند.

در حالی که منتظر هستید و ببینید این مجموعه چه چیزی در آستین دارد، اسباب بازی های کودک ExerSaucer را بررسی کنید. اسباب‌بازی‌های ExerSaucer پر از رنگ‌ها و تم‌های روشن هستند تا نوزادان را درگیر و سرگرم نگه می‌دارد. به عنوان مثال، مرکز فعالیت زمین بازی قطبی دارای تم قطبی است، با پالت رنگی یخی و فعالیت‌هایی که شامل خرس‌های قطبی، پنگوئن‌ها، نهنگ‌ها و غیره است.

برای بررسی همه چیزهای ExerSaucer، به evenflo.com مراجعه کنید، جایی که مجموعه‌های فعالیت از 19.99 تا 199.99 دلار در دسترس هستند.

بخوان:  Hot Toys Sabine Wren (TMS111) 1/6 Scale Figure

منبع: https://thetoyinsider.com/exersaucer-baby-clothes-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3361

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا