Epic HACKS Barbarian Death Monger Skeleton نقد و بررسی

وقتی دو چیز را با هم مخلوط می‌کنید، چیزی دو برابر جذاب‌تر از دو چیز از هم جدا می‌شوید. فنجان‌های کره بادام‌زمینی ریس مدت‌ها پیش همه اینها را به ما آموخت. همین امر در مورد بربرها و اسکلت ها نیز صدق می کند.

من چیزهای باس فایت را دوست دارم، بربرها را دوست دارم و اسکلت ها را دوست دارم. من حدس می‌زنم از نظر فنی این سه چیز است، اما این یک سایت اسباب‌بازی است، نه یک سایت ریاضی، بنابراین احتمالاً باید آن را بر اساس یک منحنی درجه‌بندی کنید. من می‌خواستم یکی از اسکلت‌های Epic HACKS Boss Fight را امتحان کنم، و از چهار پیشنهاد اولیه، اسکلت بربر اسکلتی بود که بیرون پرید و خواستار خرید شد. من قبلاً اسکلت گاوچران wave 2 را پیش‌سفارش کرده‌ام، زیرا به نظر ساده می‌آید، و بعد از سر و کله زدن با آن، می‌خواهم بقیه موج 1 را دریافت کنم.

این اسکلت به منظور هماهنگی با خط HACKS در مقیاس 4 اینچی، از نظر فنی قرار است یک جنگجوی اسکلت بزرگ باشد. این یک راه هوشمندانه است که نه تنها به 18/1 موجود مردم اضافه می شودهفتم مجموعه مقیاس، بلکه در زمینه دیگری از کلکسیونر نیز با قرار دادن آن در ردیف کردن فیگورهای 6 اینچی نیز طراحی کنید.

صرف نظر از نحوه استفاده از آن، این شکل به خودی خود بسیار سرگرم کننده است. عالی به نظر می رسد، با رنگ استخوانی خوب و کم رنگ به خود اسکلت. رنگ روی کلاه ایمنی، جلیقه، چکمه و کمربند تمیز است، با لهجه های چرم، مس و نقره.

بخوان:  پیش سفارش The Hot Toys Scout Trooper Commander (VGM52) شکل مقیاس 1/6

مفصل بندی کاملاً خوب کار می کند. او یک سر توپی مفصلی با دهان لولایی، آرنج های تک مفصلی، زانوهای دو مفصلی، مچ دست و مچ پا با مفصل توپی، و باسن مشابه مفصل دارد که گسترش جانبی بسیار خوبی دارد. محدوده کمی از پیچش در پایین چرخش وجود دارد، اما هیچ مفصل بالاتنه ای که بتوانم ببینم وجود ندارد. من دوست دارم نوعی مفصل قفسه سینه مانند بالجین داشته باشم، اما در غیر این صورت او به خوبی حرکت می کند.

به ویژه مچ دست های توپی به او برد خوبی برای سلاح های مختلفش می دهد.

برای لوازم جانبی، اسکلت با سه سلاح ارائه می شود: تبر، گرز و شمشیر. گیره‌های دست‌ها کاملاً سفت بودند، بنابراین برای در دست گرفتن آن‌ها کمی فینگلینگ لازم بود، اما خوب نگه داشتند. در پشت او شکافی وجود دارد که شمشیرش به داخل آن سر می خورد. باز هم مچ های توپی به او در ژست گرفتن کمک می کنند.

او با یک جفت پای اسکلتی همراه است که اگر می‌خواهید ظاهری برهنه‌تر داشته باشد، می‌توانید آن‌ها را تعویض کنید. من این کار را نکردم، زیرا کمی کار می‌طلبد، اما معتقدم اگر اسکلت کاملاً برهنه می‌خواهید می‌توانید تمام لباس‌های او را بردارید.

خیلی شکل باحالیه

درباره نویسنده پست

منبع: http://thefwoosh.com/2023/04/boss-fight-studio-epic-h-a-c-k-s-barbarian-death-monger-skeleton-review/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا