Educational Insights اولین فروشگاه TikTok برای اسباب بازی ها را راه اندازی کرد

Educational Insights رسما اولین برند اسباب‌بازی است که از ابزار جدید خرید درون‌برنامه TikTok استفاده می‌کند! در طول سال گذشته، Kanoodle پازل سه بعدی Educational Insights بیش از یک میلیارد بازدید در TikTok به دست آورده است و آن را به برندی عالی برای راه اندازی فروشگاه TikTok تبدیل کرده است.

برای یافتن فروشگاه TikTok Educational Insights، ابتدا به حساب TikTok @educationalinsights مراجعه کنید. سپس، تب کیسه خرید را در زیر بیو حساب کاربری بررسی کنید!

برخی از نکات برجسته در فروشگاه TikTok عبارتند از Kanoodle کلاسیک، که یک پازل است که با قطعات مختلف شکل می‌گیرد که بازیکنان باید راهی پیدا کنند تا با هم هماهنگ شوند. ماسه پلی فوم، یک اسباب بازی حسی که برای ASMR مناسب است. و Playfoam Naturals، پلی فوم که از مواد پایدار ساخته شده است.

اسباب بازی های Playfoam Kanoodle و Educational Insights در حال حاضر برای فروش در فروشگاه TikTok این شرکت موجود است. همچنین می توانید اسباب بازی های موجود در Educationalinsights.com را از 9.99-33.99 دلار پیدا کنید.

فروشگاه TikTok یک ویژگی جدید و عالی رسانه اجتماعی است که به بزرگسالان کمک می‌کند اسباب‌بازی‌های جالبی را که می‌دانند برای بچه‌های زندگی‌شان عالی هستند، ردیابی کنند.

بخوان:  Met Opera Shop Launches Hip Hop Hamilton Bear Plush

منبع: https://thetoyinsider.com/educational-tiktok-shop-launch/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا