Dungeons & Dragons Golden Archive Olwbear/Doric

من کاملاً از فیلم اخیر Dungeons & Dragons لذت بردم و وقتی دوریک در طول فیلم به یک Owlbear تبدیل شد، مطمئناً تأثیرگذار بود، اما صادقانه بگویم که آنها من را در هیولای فانتزی با مقیاس شش اینچی بزرگ داشتند. بیایید نگاهی به فرم جغد دوریک بیندازیم!

جعبه یک عدد بدون پلاستیک است که فضای زیادی در جلوی آن به برخی از آثار هنری دوست داشتنی Owlbear در یک جنگل اختصاص داده شده است. همچنین رندرهایی در جلو و پشت وجود دارد تا به شما ایده دهد که چه چیزی در جعبه دریافت می کنید. این شکل به یک آستین مقوایی قهوه‌ای ساده بسته می‌شود و قسمت‌های سینه و پشت آن باید به بدن بچسبند.

این فیگور با دو پنجه جلوی صاف اضافی ارائه می‌شود تا فیگور در حالت راه رفتن چهار دست و پا قرار گیرد. از نظر لوازم جانبی کمی سبک است، اما موارد ضروری را دارد. اگر بخواهم چیزی اضافه کنم، می‌توانم بگویم که یک سر منقار بسته یا مفصلی می‌توانست زیباتر یا پنجه‌های بازتر باشد.

مجسمه سازی خوب است و خرس جغد ساختار ضخیم خوبی با جزئیات پر دارد. سخت است که چیزی خیلی نرم و کرکی را به پلاستیک مفصل تبدیل کنیم، اما من فکر می کنم آنها سازش های خوبی داشتند. منقار و پنجه ها نیز برای ارقام بازار انبوه تیزی خوبی دارند. این سبک واقع گرایانه تر است و با فیگورهای آرشیو طلایی Hasbro و Drizzt به خوبی کار می کند، اما تقریباً با کارتون D&D guys قابل تغییر است.

مفصل بندی بسیار خوب است و امکان ژست های چهار پا یا دو پا را فراهم می کند. یک لولای بزرگ در گردن وجود دارد که امکان حرکت خوب به بالا/پایین را فراهم می‌کند (تصویر بالا محدوده را نشان می‌دهد)، اگرچه من آرزو می‌کنم که برای نگاه کردن به پایین در هنگام راه رفتن به سمت پایین حرکت بیشتری به پایین وجود داشته باشد. شکل دارای:

  • سر توپ و سوکت و نیم تنه
  • شانه ها، آرنج ها، باسن، زانوها و مچ پاهای چرخان/لولا
  • نوک و گردن لولایی
بخوان:  Moose Games حقوق جهانی کسب می کند تا آیا واقعاً خانواده خود را می شناسید؟ بازی

حرکت برای چنین جانور حجیمی بسیار خوب است و روی پاهای پهن و صاف به خوبی تعادل برقرار می کند. زانوها و آرنج ها فقط حدود 90 درجه برخورد می کنند، اما اندام ها بسیار حجیم هستند.

رنگ مناسب است و در حالی که بیشتر پلاستیک سفید است، منقار سیاه و پنجه‌ها تمیز هستند و چشم‌های آبی شفاف چشمگیر هستند. من الگوی خاکستری را که روی بازوها، پشت، سینه و ران ها اعمال کردند، دوست دارم، فقط ای کاش کمی بیشتر از آن بود. من وسوسه می شوم که کمی شستشوی خاکستری انجام دهم تا جزئیات بیشتری از پرها نمایان شود.

این رقم تقریباً 9.5 اینچ است که مستقیم ایستاده است، اما درست به نظر نمی رسد و در یک خمیده مناسب تر حدود 7 اینچ است.

به طور کلی من این شکل را بسیار دوست دارم زیرا به طرز شگفت انگیزی متحرک است، قرار گرفتن در مقابل دیگر شخصیت های فانتزی سرگرم کننده است، و جغد برفی نیز فقط برداشتی عالی از یک هیولای کلاسیک D&D است حتی اگر فیلم را نادیده بگیرید. بازی کردن با آن من را کمی به اسباب بازی Wampa دوران کودکی خود می برد. این من را به یاد بسیاری از هیولاهای مجموعه رعد و برق می اندازد، زیرا مجسمه سازی و احساس کلی این فیگور خوب است، اما شکل بسیار پلاستیکی یک رنگ است و می تواند کمی بیشتر از رنگ استفاده کند.

درباره نویسنده پست

منبع: http://thefwoosh.com/2023/06/hasbro-dungeons-dragons-golden-archive-olwbear-doric/

بخوان:  اسباب بازی های برایان: 4 می را با 20 درصد تخفیف برای همه چیز جشن بگیرید
وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا