Crunchyroll با Jazwares برای Anime Toys همکاری می کند

Crunchyroll و Jazwares آرزوهای طرفداران جوان انیمه را برآورده می کنند. به طور تصادفی، آنها همچنین برای ساختن انبوه اسباب‌بازی‌های انیمه و کلکسیون‌های جدید با هم همکاری می‌کنند. این همکاری شامل 18 سری انیمیشن محبوب از جمله حمله به تایتان، مرد اره برقی، جوجوتسو کایزن، آکادمی قهرمان من، و خانواده جاسوس ایکس.

آنا سونگکو آدامیان، نایب رئیس بخش جهانی محصولات مصرفی برای کرانچی رول می‌گوید: «انیمه یک رسانه داستان‌سرایی پویا است که ژانرهای زیادی از اکشن گرفته تا کمدی و ترسناک را در بر می‌گیرد. ما بسیار هیجان‌زده هستیم که با شرکای خود در Jazwares کار کنیم تا محصولاتی را ارائه دهیم که به طرفداران اجازه می‌دهد طرفداران خود را از کلکسیون‌های ضروری گرفته تا مخمل‌های زیبا و در طیف گسترده‌ای از دسته‌ها و محصولاتی که چیزی برای هر نوع طرفدار و نسخه‌ای ارائه می‌دهند جشن بگیرند. از بچه ها تا بزرگسالان.»

Gerhard Runken، معاون ارشد برند و بازاریابی Jazwares می‌گوید: “Jazwares به طور مداوم یک بافت پیوندی بین فرهنگ پاپ، یک طرفدار پرشور و ایجاد کلکسیون‌های با کیفیت بالا که مجسمه‌ها و دکوهای بسیار دقیق هستند، فراهم می‌کند.” ما به عنوان مشتاقان قدیمی پدیده انیمه، مفتخریم و آماده همکاری با Crunchyroll هستیم تا به طرفداران تجربیات باورنکردنی با فیگورهای کلکسیونی، مجلل و سایر لحظات شگفت‌انگیز و لذت بخش در کانال‌های خرده‌فروشی متعدد در سراسر جهان ارائه دهیم.»

Jazwares کاتالوگ Crunchyroll را به چهره های کلکسیونی، مخمل خواب دار، ست های بازی، لباس ها، وسایل نقلیه و موارد دیگر تبدیل می کند. این مجموعه تابستان آینده وارد قفسه ها می شود. بچه‌ها روز شماری می‌کنند تا بتوانند اسباب‌بازی‌های مبتنی بر انیمه‌های مورد علاقه‌شان را پیدا کنند!

بخوان:  ‘Twilight Daycare: The Show’ Has New Episodes on the Way to 'Roblox'

منبع: https://thetoyinsider.com/crunchyroll-jazwares-licensing-deal-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا