Crazy Aaron's Cassie Slane Guglielmo را به عنوان مدیر صدور مجوز و توسعه محتوا منصوب کرد.

Crazy Aaron's Cassie Slane Guglielmo را به عنوان مدیر صدور مجوز و توسعه محتوا منصوب کرد.

Crazy Aaron's Enterprises که به‌خاطر Thinking Putty، Slime Charmers و Land of Dough شناخته می‌شود، اخیراً Cassie Slane Guglielmo را برای ایفای نقش مدیر صدور مجوز و توسعه محتوا انتخاب کرده است. Guglielmo تمام تلاش های صدور مجوز برای Crazy Aaron's را رهبری خواهد کرد.

او علاوه بر رهبری تلاش‌های صدور مجوز، با شناسایی شراکت‌های کلیدی و فرصت‌های محصول، به توسعه برند Crazy Aaron ادامه خواهد داد. او همچنین بر رشد فرصت های محتوا در کانال های استراتژیک نظارت خواهد کرد.

Guglielmo بیش از یک دهه تجربه در صنعت اسباب بازی دارد. گوگلیلمو قبل از آخرین نقش خود به‌عنوان معاون در بازی‌ها و سرگرمی‌های Barry & Jason، جایی که نظارت بر صدور مجوز، تجارت و مشارکت داشت، شرکت هنر و صنایع دستی Dreamland Fairy را راه‌اندازی کرد. این شرکت به سرعت در بازارهای تخصصی گسترش یافت و از Learning Express به عنوان فروشنده سال شناخته شد. او همچنین نقش هایی در روزنامه نگاری تلویزیونی، بازاریابی و فروش داشته است.

گوگلیلمو می‌گوید: “Crazy Aaron's یک شرکت باورنکردنی است و من مشتاقانه منتظر همکاری با تیم هستم تا برندها و خط محصول را در بازارهای جدید گسترش دهیم و در عین حال ارتباطات قوی‌تری با مصرف‌کنندگان ایجاد کنیم.”

Aaron Muderick، بنیانگذار و رئیس اجرایی Crazy Aaron، می‌گوید: «ما خوشحالیم که Crazy Aaron's را در جهت‌های جدید گسترش می‌دهیم که بر اساس وفاداری و اشتیاق فوق‌العاده‌ای به نام تجاری مشتریان ما به ما داده‌اند. من مشتاقانه منتظر توسعه همکاری های بلندمدت ارزشمند در جوامع اسباب بازی و سرگرمی هستم تا محصولات جدید هیجان انگیزی را ایجاد کنم که سرگرمی و بازی سالم را برای کودکان در سراسر جهان ارائه می دهد.

بخوان:  MGA Entertainment’s Miniverse Releases Replica of Buddy the Elf’s Candy Spaghetti

برای اطلاعات بیشتر در مورد Crazy Aaron's، به سایت crazyaarons.com مراجعه کنید.

منبع: https://toybook.com/crazy-aarons-hiring-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا