«CoComelon» و «Blippi» Moonbug Entertainment به بازارهای مد و خانگی گسترش می‌یابد • کتاب اسباب‌بازی

Moonbug Entertainment با Roo & You همکاری کرده است تا طیف جدیدی از مبلمان را با الهام از آن ایجاد کند کوکاملون و بلیپی. این همکاری به دنبال راه اندازی همکاری های اخیر Moonbug با PUMA و Crocs صورت می گیرد. این مشارکت های جدید با هدف به ارمغان آوردن کوکاملون و بلیپی طرفداران فرصت های بیشتری برای تعامل با مارک های خارج از صفحه نمایش دارند.

Moonbug و Roo & You توسعه خواهند یافت کوکاملون– و بلیپینسخه های الهام گرفته شده از مجموعه مبلمان Playroom، از جمله Joey Play Couch، یک کاناپه فوم مدولار سطح بالا که فقط برای بچه ها ساخته شده است.

در اوایل سال جاری، Moonbug و PUMA یک خط انحصاری کفش و پوشاک کودکان با الهام از کوکاملون. مجموعه PUMA x CoComelon دارای شخصیت‌های مورد علاقه طرفداران مانند JJ، Nina و Cody است و شامل پنج کفش مختلف و همچنین ست‌های تکی و دو تکه در اندازه کودک و پیش دبستانی است. با طرح های روشن و پر جنب و جوش، اقلام دارای الگوها و گرافیک های پررنگ و بازیگوش هستند.

Moonbug همچنین با Crocs برای راه اندازی مجموعه ای از کوکاملون جذابیت های کفش جیبیتز در سال گذشته. این شرکت‌ها دوباره برای انتشار خط جدیدی از آن همکاری خواهند کرد کوکاملونکفش با تم از جمله پاپوش.

Crocs و Moonbug Entertainment مجموعه‌ای از کوکاملون جیبیتز سال گذشته. | منبع: Moonbug Entertainment

جوآن می‌گوید: «ما با بهترین شرکای کلاس همسو شده‌ایم و از گرایش‌های طراحی برتر برای ایجاد مجموعه‌هایی با خطوط ملایم مد روز استفاده می‌کنیم که با جوان‌ترین طرفداران ما و مراقبان آن‌ها طنین‌انداز می‌شود و راه دیگری را برای ما فراهم می‌کند تا داستان برند خود را خارج از صفحه نمایش دهیم.» گراسو، رئیس محصولات مصرفی – قاره آمریکا در Moonbug Entertainment. با استفاده از این رویکرد، اطمینان حاصل می‌کنیم که طراحی‌هایمان برای مخاطبان جهانی و محلی جذاب است و در هر جایی که برندهای ما حضور دارند، تأثیر می‌گذارند، در عین حال ظاهر جدید و هیجان‌انگیزی ایجاد می‌کنیم که فردیت و بیان خود را به تصویر می‌کشد.»

بخوان:  دوستان شگفت انگیز جدید به مجموعه Magic Mixies می پیوندند

خط مبلمان جدید Moonbug از ماه جولای در دسترس خواهد بود، در حالی که مجموعه Crocs اواخر امسال عرضه خواهد شد.

منبع: http://toybook.com/moonbug-entertainment-cocomelon-blippi-fashion-home-markets-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3361

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا