Cartoonito قسمت‌های جدید «Batwheels»، «Sesame Street» و موارد دیگر را در ماه مه منتشر می‌کند

مدرسه تقریباً تمام شده است و Cartoon Network، Max، و Cartoonito سرگرمی‌های بچه‌ها را در ماه مه به اتاق‌های نشیمن دارای تهویه مطبوع شما می‌آورند!

خانواده ها می توانند منتظر قسمت های جدیدی از نمایش های محبوب مانند چرخ خفاش، خیابان کنجد، ما بچه خرس ها، و تیتان های نوجوان برو!، همراه با پخش خانوادگی سریال عرفانی Gremlins: Secrets of the Mogwai. به علاوه، تعداد زیادی فیلم مورد تایید کودکان وجود دارد!

به HBO Max سر بزنید تا با قسمت‌های جدید سریال آشنا شوید چرخ خفاش و خیابان کنجد که هفته گذشته پخش شد در “C Ya Later”، آخرین قسمت از خیابان کنجد، گروه راک HAIM آهنگ الفبا را می خواند.

به دنبال اقدام بیشتر هستید؟ قسط بعدی از چرخ خفاش اپیزودها، ماشین نمادین زن گربه ای، کیتی را برای اولین بار برای انجام یک بازی حماسی بت-بال زنده می کند. اپیزودهای آینده حتی The Riddler را به نمایش می‌گذارند که او در شهر گاتهام ویران می‌کند.

هر شنبه صبح، بچه ها می توانند قسمت های جدید سریال را تماشا کنند تیتان های نوجوان برو! در شبکه کارتون بچه‌ها همچنین می‌توانند ماراتن آخر هفته روز یادبود را در هر قسمت از برنامه تنظیم کنند کریگ کریکاز جمله قسمت‌های «قلب جنگل». پس از ماراتن، پنج قسمت جدید در تاریخ 29 مه نمایش داده می شود.

سریال جدید توسط تهیه کنندگان اجرایی استیون اسپیلبرگ و تزه چون ساخته شده است. | منبع: WarnerMedia

سری جدید انیمیشن، Gremlins: Secrets of the Mogwai، مطمئناً در این تابستان موفقیت آمیز خواهد بود. پیش درآمدی برای موجود خیالی این مجموعه داستان ماجراهای خانواده وینگ و برخورد آنها با موگوای جوان به نام گیزمو را روایت می کند. فصل 1 در مجموع 10 قسمت خواهد داشت که دو قسمت اول آن در 23 مه پخش می شود. پس از هفته نمایش، دو قسمت جدید هر پنجشنبه منتشر می شود. در این سریال یک بازیگر تمام ستاره و مهمانان ویژه ای مانند ساندرا اوه و زک گالیگان حضور خواهند داشت.

بخوان:  Lovevery بسته‌های بازی را برای کودکان 4 ساله گسترش می‌دهد

در نهایت، خانواده‌ها می‌توانند هر آخر هفته برای تماشای یک فیلم خانوادگی هماهنگ کنند. ترکیب این ماه شامل پا کوچک، اسکوب، و Unicorn: Warriors Eternal Marathon. پس بنشینید، استراحت کنید، و از لحظاتی خنک با بچه‌هایتان با این خوراکی‌های مناسب برای بچه‌ها لذت ببرید!

منبع: https://thetoyinsider.com/cartoonito-new-episodes-may-2023/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا