Cartoon Saloon برای توسعه بازی سه گانه فولکلور ایرلندی قرارداد می بندد • کتاب اسباب بازی

Cartoon Saloon، استودیوی انیمیشن سازی ایرلندی که به خاطر فیلم های برنده جوایز خود شناخته می شود، با ناشر بازی Asmodee قراردادی امضا کرده است تا سه گانه محبوب ایرلندی فولکلور خود را به یک بازی جدید برای کودکان بسازد.

این بازی تحت Asmodee’s UNLOCK توسعه یافته است! مجموعه کودکان، که بر بازی به سبک اتاق فرار تمرکز دارد و با سه داستان همراه خواهد بود که هر کدام دارای دو ماجراجویی هستند که حول محور فیلم‌های نامزد جایزه اسکار در این سه‌گانه متمرکز شده‌اند: راز کلز، Wolf Walkers، و آهنگ دریا. این مجموعه فیلم به خاطر بازآفرینی اسطوره های ایرلندی و سبک دوبعدی دستی و متاثر از هنر قرون وسطایی ایرلند معروف است.

برایان تیرل، مدیر کل Cartoon Saloon می‌گوید: «با آگاهی جهانی و تقاضای طرفداران برای راه‌های بیشتر برای تعامل با داستان‌ها و شخصیت‌های مورد علاقه‌شان، ما هیجان‌زده هستیم که با شرکای جدید خود برای ایجاد تجربیات تازه، جذاب و همه‌جانبه کار کنیم.» توسعه برند.

این بازی بر خلاف UNLOCK قبلی نیازی به برنامه برای بازی نخواهد داشت! بازی ها، و همراه با یک آموزش برای تازه واردان ارائه خواهد شد. جزئیات تکمیلی درباره انتشار بازی فرار سه گانه ایرلندی فولکلور به زودی فاش خواهد شد.

شرکای مجوز اضافی که از سه گانه فولکلور ایرلندی حمایت می کنند عبارتند از GreenRe، Little Brown Books for Young Readers، Pinfinity و غیره.

بخوان:  L.O.L. Surprise! Dolls Are Even More Cute with Haribo Collab

منبع: http://toybook.com/irish-folklore-trilogy-game/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3361

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا