Care Bears به ​​بازگشایی سحر و جادو با انیمیشن‌های ویژه جدید و مشارکت‌های صدور مجوز برای بریتانیا ادامه می‌دهد • کتاب اسباب‌بازی

برای خیره شدن آماده شوید!

Cloudco Entertainment شش محصول جدید را معرفی کرد Care Bears: قفل سحر و جادو را باز کنید انیمیشن های ویژه و چهار شریک مجوز جدید برای برند Care Bears که سال گذشته چهلمین سالگرد خود را جشن گرفت.

Care Bears: قفل سحر و جادو را باز کنید در ابتدا در سال 2019 در کانال سرگرمی داستانی بریتانیا، پاپ، و کانال تجاری کودکان بریتانیا، تاینی پاپ راه اندازی شد. هدف ویژه‌های جدید این است که به داستان‌های بزرگ‌تر از Care Bears متمایل شوند و در عین حال به ظاهر و سبک مجموعه تلویزیونی انیمیشنی که بر اساس آن ساخته شده‌اند وفادار بمانند. هدف این نمایش مجذوب کردن طرفداران موجود در عین جذابیت همزمان برای نسل بعدی است.

Care Bears همچنین با برندهای بریتانیایی از جمله Gibson’s Games برای پازل‌ها، Flamingo Candles برای شمع‌ها، Pawprint Trading برای نشان‌های پین و نشان‌های گلدوزی شده، و Famous Forever برای پوشاک مانند تی‌شرت، هودی، و سویشرت همکاری‌های جدیدی ایجاد کرده است.

شان گورمن، رئیس Cloudco Entertainment، می‌گوید: «این محتوای تازه به تعهد Care Bears به ​​ترویج همدلی و مثبت‌اندیشی ادامه می‌دهد، اما همچنین تعداد زیادی فانتزی، طنز و سرگرمی (شاید غیرمنتظره!) را به نمایش می‌گذارد. ما همیشه Care Bears را به‌عنوان نام تجاری تجاری کمیاب که به‌طور واقعی مراقبت، اشتراک‌گذاری و از نظر احساسی تأثیرگذار است، تبلیغ کرده‌ایم.»

اولین ویژه، ماجراجویی غم انگیز Grumpy، در اوایل این ماه در Tiny Pop پخش شد. پنج باقیمانده در اواخر سال جاری منتشر خواهند شد.

بخوان:  ZURU Releases Mini Brands Sneaker and Book Collections

منبع: http://toybook.com/care-bears-unlock-the-magic-new-animated-specials-and-licensing-partnerships-uk/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا