CAMP با مجموعه انحصاری کشتی موشکی Magna-Tiles در حال انفجار است

جدیدترین مجموعه Magna-Tiles CAMP علم موشکی نیست: فقط سرگرم کننده است!

Magna-Tiles که برای کودکان ۳ سال به بالا طراحی شده است، مجموعه‌هایی را می‌سازد که بچه‌ها می‌توانند با استفاده از نیروی آهنربا آن‌ها را کنار هم بچینند! کناره های هر کاشی دارای آهنرباهایی هستند که بچه ها می توانند از آنها برای ایجاد چیزهای جدید و ساختن سازه ها استفاده کنند! جدیدترین مجموعه Magna-Tiles به گونه ای طراحی شده است که بچه ها را به فضای بیرونی برای سرگرمی های خارج از این دنیا بفرستد.

این مجموعه با CreateOn همکاری می‌کند و دارای مربع‌ها و انواع مختلف مثلث است – همه چیزهایی که بچه‌ها برای ساختن کشتی موشکی خود نیاز دارند! هر کاشی در مجموعه دارای آثار هنری سرگرم کننده است، از جمله بیگانگانی که سر خود را از دریچه ها بیرون می آورند، آتش انفجار از موشک، و ستاره ها و سیارات! موشک ممکن است پرواز نکند، اما تخیل بچه ها در حالی که با آن بازی می کنند، اوج می گیرد. CAMP همچنین با CreateOn برای مجموعه ای از Magna-Tiles با مضمون پری دریایی همکاری کرده است که حباب ها، کشتی ها، چتر دریایی و غیره را نشان می دهد.

بخوان:  NBCUniversal Brands Join McFarlane Toys’ Movie Maniacs Lineup

هر دو مجموعه موشک Magna-Tiles Structures و Mermaid منحصراً در فروشگاه های CAMP و به صورت آنلاین به ترتیب با قیمت 40 و 48 دلار در دسترس هستند. یادگیری در مورد آهن ربا و ساختمان هرگز اینقدر رنگارنگ نبوده است!

منبع: https://thetoyinsider.com/camp-rocket-magna-tiles-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا