Breyer تجربه آنلاین ماجراهای Paddock Pals را برای کودکان راه اندازی می کند • کتاب اسباب بازی

Breyer شرکتی است که به دلیل مدل های دقیق اسب خود شناخته شده است. در حال حاضر، این شرکت یک سایت جدید به نام Adventures of Paddock Pals منتشر کرده است که حول محور اسب های مقرون به صرفه Paddock Pals و شکل های تکشاخ متمرکز شده است.

سایت Paddock Pals شامل تعدادی عناصر و فعالیت های تعاملی برای بچه هایی است که از اسباب بازی ها لذت می برند. در مجموع چهار پورتال وجود دارد که هر کدام بچه ها را با اطلاعات و فعالیت ها به منطقه متفاوتی از سایت می برد.

اولین پورتال بچه ها را به صفحه “Meet the Paddock Pals” می برد که یک داستان شخصی برای هر اسب و اسب شاخدار دارد. پورتال دوم صفحه‌ای را راه‌اندازی می‌کند که حاوی اطلاعات کلی درباره اسب‌ها و خود شرکت Breyer است. پورتال سوم، بچه ها را به صفحه ای می برد که شامل تعدادی فعالیت است، با موسیقی برای گوش دادن، کاردستی هایی که می توانند در خانه انجام دهند، و موارد دیگر. در نهایت، آخرین پورتال به گونه ای طراحی شده است که به بزرگسالان اجازه می دهد تا برای خود یا به نمایندگی از یک بچه در زندگی خود وارد مسابقات هفتگی Paddock Pals بریر شوند.

تجربه جدید Paddock Pals در صفحه وب که به طور رسمی راه اندازی شده در دسترس است. Breyer مدل‌های مختلف اسب دارد، اما Paddock Pals به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به راحتی برای بچه‌های کوچک‌تر قابل جمع‌آوری و مقرون به صرفه باشند و در خرده‌فروشی‌هایی مانند Amazon، Dollar General، Cracker Barrel و Five Below در دسترس هستند. Paddock Pals یک برند برجسته در نشریه خواهر ما است اسباب بازی خودی راهنمای هدیه بهار و تابستان 2023.

بخوان:  GIJoe Marvel Legends Star Wars DC Multiverse ThunderCats... اساساً SDCC!

منبع: http://toybook.com/breyer-adventures-paddock-pals-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا