Bandai Namco Uni Tamagotchi را برای دنیای مدرن راه اندازی کرد • کتاب اسباب بازی

Bandai Namco Toys & Collectibles America در حال راه اندازی Tamagotchi Uni است، یک دستگاه “بی نظیر، متحد و جهانی” که برای دنیای دیجیتال مدرن ایجاد شده است. با این چرخش جدید بر روی یک حیوان خانگی مجازی آشنا، Tamagotchi قصد دارد تا طرفداران را در سطح جهانی متصل کند.

با Tamagotchi Uni، طرفداران اکنون می توانند از طریق Tamaverse، متاورس دنیای Tamagotchi، با هم بازی کنند. Tamaverse شامل Tama Arena، Tama Parties، Tama Fashion و Tama Travel است – که سرگرمی را در سطح جهانی گسترش می دهد. Tamagotchi Uni یک تجربه منحصر به فرد برای طرفداران از جمله فعالیت های DIY، کاوش با شخصیت، و یک پلت فرم اجتماعی درون دستگاهی دارد.

Tamagotchi Uni تجربه حیوان خانگی مجازی را با گزینه های شخصیت های متعدد شخصی می کند و به حیوانات خانگی تاماگوچی اجازه می دهد تا ظاهر، شخصیت و سرگرمی های متفاوتی داشته باشند. قابلیت اتصال به Wi-Fi به طرفداران این فرصت را می‌دهد تا با هم متصل شوند، شخصیت‌های خود را به روش‌های منحصربه‌فرد شخصی‌سازی کنند و به محتوا و به‌روزرسانی‌های قابل دانلود دسترسی داشته باشند.

Tara Badie، مدیر ارشد استراتژی برند Bandai Namco Toys & Collectibles America، می‌گوید: «طرفداران تاماگوچی همیشه به دنبال راه‌های جدیدی برای شخصی‌سازی تجربه‌شان در حین پرورش شخصیت خود هستند، و Tamagotchi Uni در را به روی امکانات بی‌پایانی برای انجام این کار باز می‌کند.

چارلی داملیو، کارآفرین و ستاره تلویزیونی پرطرفدار TikTok، به عنوان سفیر جهانی تاماگوچی Uni انتخاب شده است. او می‌گوید: «من یک طرفدار بزرگ تاماگوچی هستم و بسیار هیجان‌زده هستم که بتوانم با این برند شریک شوم تا یک دستگاه کاملاً جدید طراحی شده برای نسل جدید را عرضه کنم. Tamagotchi Uni یک تجربه کاملاً جدید است و به طرفداران این فرصت را می‌دهد تا بازی را به شیوه‌ای جدید هیجان‌انگیز و تعاملی سفارشی کنند.

Tamagotchi Uni در پوسته های بنفش یا صورتی موجود است. | منبع: Bandai Namco

اواخر این ماه، Charli D’Amelio با مجموعه‌ای از ویدیوهای TikTok، محتوای اینستاگرام، مطبوعات و مصاحبه‌ها و پیش‌نمایش رویداد رسانه‌ای/اینفلوئنسر اختصاصی در شهر نیویورک، راه‌اندازی جهانی را آغاز خواهد کرد.

بخوان:  Spin Master Brings Bakugan, 'Unicorn Academy' to the Metaverse

Tamagotchi Uni در پوسته های بنفش یا صورتی با مچ بند پوشیدنی موجود است. اکنون برای پیش‌سفارش در آمازون در دسترس است و از 15 جولای در خرده‌فروشان انبوه عرضه خواهد شد.

منبع: http://toybook.com/bandai-namco-luanches-tamagotchi-uni/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا