Bandai Namco امتیازات Ultraman Master قرارداد صدور مجوز • کتاب اسباب بازی

خرده‌فروشان به‌زودی می‌توانند قفسه‌های خود را با اسباب‌بازی‌های Ultraman جدید به عنوان نتیجه یک قرارداد مجوز جدید بین Bandai Namco Toys & Collectibles America (BNTCA)، Tsuburaya Productions، و Tsuburaya Fields Media & Pictures Entertainment ذخیره کنند.

به Bandai Namco مجوز اسباب‌بازی اصلی برای مالکیت فکری Ultraman (IP) اعطا شد، که منجر به یک خط آینده متشکل از اکشن فیگورها، آیتم‌های نقش‌آفرینی، مجموعه‌های بازی و مخمل‌های مخملی در دسترس خرده‌فروشان در آمریکای شمالی می‌شود. این خط همچنین شامل محصولاتی با الهام از فیلم Ultraman است که قرار است در سال 2024 به نتفلیکس برسد.

اولترامن که در سال 1966 خلق شد و به خاطر دفاع از نوع بشر در برابر انبوهی از مهاجمان بالقوه مشهور است، یکی از شخصیت های شناخته شده ژاپنی است که در سریال های لایو اکشن و انیمه و همچنین کتاب های کمیک، بازی های ویدیویی و رسانه های دیگر ظاهر شده است.

می‌گوید: «بیش از 50 سال پس از شروع کاراکتر، اولترامن در حال ایجاد پایگاه گسترده‌ای از طرفداران در آمریکای شمالی است که از ابتکار بازاریابی جهانی ما حمایت می‌کند. کی مینامیتانی، مدیر اجرایی Tsuburaya. زمانی که زمان تصمیم گیری فرا رسید که صاحب امتیاز اصلی کیست، BNTCA منطقی ترین انتخاب بود. مراقبت و کیفیتی که به هر یک از محصولات آنها وارد می شود، به علاوه حضور گسترده آنها در دنیای انیمه، آنها را به یک رهبر واقعی در صنعت تبدیل می کند.

Teppei Onoki، مدیر عامل Bandai Namco، می‌افزاید: «Ultraman در ابتدا به عنوان یک بازی توکوساتسو (یا) لایو اکشن شروع شد و به دنیای انیمه اضافه شد. اینجا در BNTCA ما طرفداران واقعی هستیم و سفر IP را دنبال می کنیم. توکوساتسو و انیمه هر دو از کارهایی هستند که ما به بهترین شکل انجام می دهیم.”

بخوان:  Hasbro Launches New Line of Play-Doh Toys

طبق این قرارداد، Bandai Namco برای گسترش خط Ultraman خود با شرکت لس آنجلس Tsuburaya Fields Media & Pictures Entertainment تلاش خواهد کرد. این خط قرار است تابستان سال آینده در سراسر آمریکای شمالی منتشر شود و دسته‌های منتخب در مناطقی در سراسر آمریکای جنوبی و اروپا راه‌اندازی شوند.

منبع: http://toybook.com/bandai-namco-ultraman-licensing-deal/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا