Anne McGilvray & Co. برنامه نمایشگاهی پرچمدار در مرکز بازار دالاس • کتاب اسباب بازی

یک آژانس فروش پیشرو در صنعت هدیه و خانه در حال افتتاح یک نمایشگاه شاخص در مرکز بازار دالاس (DMC) است. Anne McGilvray & Co افتتاحیه را پیش از بازار خانه و هدایای توتال ژانویه 2024 اعلام کرد.

این نمایشگاه 30000 فوت مربعی در آتریوم طبقه دوم مرکز تجارت جهانی در دالاس واقع خواهد شد. این بزرگترین نمایشگاه در کشور برای Anne McGilvray & Co خواهد بود و بخشی از برنامه تجاری استراتژیک این شرکت برای ایجاد دید و فرصت های بیشتر برای رشد است.

بنیانگذار آن مک گیلورای گفت: «به عنوان یک خرده‌فروش، شخصاً شاهد تحول مرکز بازار دالاس و تغییرات مثبتی بوده‌ام که طی سال‌ها ایجاد کرده‌اند و آنها را به شریکی ایده‌آل تبدیل کرده‌اند. «در 25 سال گذشته، نمایشگاه خارج از سایت دالاس ما قلب تجارت ما بوده است، جایی که ما یک پایگاه مشتری قوی و وفادار ایجاد کرده‌ایم و یک فرهنگ شرکتی گرم و فراگیر ایجاد کرده‌ایم. ما متعهد هستیم که همان سطح از مهمان نوازی را برای خرده فروشان، فروشندگان و نمایندگان خود در DMC ارائه دهیم.

بخشی از ردپای فضای Anne McGilvray & Co شامل شرکت Kimberly Wahlberg خواهد بود. در این نمایشگاه ده ها برند برتر از جمله Blue Q، Chronicle، Penguin Random House، Harper Collins، Simon & Schuster، Kikkerland، Fred Douglas و بسیاری دیگر حضور خواهند داشت. همچنین فضای میزبانی برای جشن های ویژه و رویدادهای هیجان انگیز روزانه برای افتتاحیه بزرگ خواهد بود که در تاریخ بعدی اعلام می شود.

لیزل لودویگ، مدیرعامل Anne McGilvray & Co می گوید: «این حرکت باعث افزایش قرار گرفتن در معرض و دسترسی ما به مشتریان، فروشندگان و شرکای احتمالی ما می شود و در عین حال رشد و موفقیت مداوم شرکت ما را تضمین می کند.

بخوان:  بچه‌ها را با مخمل مخملی سرسره‌ای Sesame Street Elmo تشویق کنید

این خبر به دنبال مجموعه ای از اخبار غرفه داران از مرکز بازار دالاس است، مانند اعلام اخیر نمایشگاه پرچمدار دالاس برای افتتاحیه OneCoast در سال 2024 و راه اندازی مجدد Temps در Total Home & Gift Market، که بزرگترین هوای تابستانی در بازار خواهد بود. بیش از ده سال

سیندی موریس، رئیس و مدیر عامل مرکز بازار دالاس گفت: «ما از این شرکت نمادین استقبال می‌کنیم که رهبری چند نسلی و سنت تعالی آن افزوده شگفت‌انگیزی به بازار ما است. “این یک پیروزی بزرگ برای خرده فروشان است که می توانند به طور موثر برندهای برتر را ببینند، و برای فروشندگانی که با استقبال از خرده فروشان بیشتری از سراسر کشور به مخاطبان بیشتری از خریداران مشتاق دست خواهند یافت.”

مرکز بازار دالاس رویدادهای تجاری آتی ماه ژوئن زیادی دارد، از جمله Total Home & Gift Market (21-27 ژوئن)، KidsWorld (21-27 ژوئن)، Lightovation (21-24 ژوئن)، و بازار پوشاک و لوازم جانبی (27-30 ژوئن) ).

منبع: http://toybook.com/anne-mcgilvray-co-showroom-dallas-market-center/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا