Ageless Innovation با Hasbro همکاری می‌کند تا بازی‌های نمادین را برای بزرگسالان مسن‌تر دوباره تصور کند • The Toy Book

برخی از بزرگ‌ترین بازی‌های هاسبرو برای افراد مسن‌تر بازسازی می‌شوند.

Ageless Innovation، یک شرکت جهانی که محصولات جذابی را برای افراد مسن تولید می‌کند، از برنامه‌های خود برای بازسازی سه بازی کلاسیک رومیزی از Hasbro خبر داده است: The Game of Life، Scrabble و Trivial Pursuit. به عنوان اولین دارنده مجوز Hasbro که به بهبود زندگی افراد مسن از طریق تجربیات بازی اختصاص داده شده است، Ageless Innovation با هدف تشویق بازی بین نسلی در میان خانواده ها با قطعات آسان، محتوای آسان خوان، و داستان های بین نسلی است.

تد فیشر، یکی از همکاران، می‌گوید: «در نوآوری Ageless، ما هر روز تلاش می‌کنیم راه‌های جدیدی برای شادی افراد مسن و خانواده‌هایشان بیابیم، و مشارکت ما با Hasbro نشان‌دهنده پیشرفتی است که گنجاندن و دسترسی به بازی‌ها را در مقیاس اصلی ترویج می‌کند.» بنیانگذار و مدیر عامل Ageless Innovation.

این بازی‌های جدید مجموعه‌ای از محصولات Joy for All شرکت Ageless Innovation را گسترش می‌دهند که شامل مجموعه‌ای از حیوانات خانگی همراه و بازی‌های مبتنی بر کارت است که ارتباط بین نسلی را تسهیل می‌کند. نشان داده شده است که محصولات Ageless Innovation با تنهایی، انزوای اجتماعی و اشکال زوال شناختی مبارزه می کنند و همچنین رفاه کلی را برای افراد مسن بهبود می بخشد.

جس ریچاردسون، نایب رئیس، اسباب‌بازی و بازی‌های جهانی، می‌گوید: «با تجسم مجدد ویژگی‌های مورد علاقه‌مان در کنار نوآوری بدون سن، می‌توانیم اطمینان حاصل کنیم که افراد مسن می‌توانند همچنان بخشی از سرگرمی و ایجاد خاطرات بین نسلی جدید باشند که گرامی داشته می‌شوند. محصولات مصرفی دارای مجوز در Hasbro.

بازی نسل های زندگی

بازی نسل‌های زندگی شامل بزرگترین نسل، بیبی بومرها، نسل X، هزاره‌ها، و نسل Z می‌شود. بازیکنان مسیری از زندگی را طی می‌کنند که مملو از منابع فرهنگی و سبک زندگی طنزآمیز و تجربیات منحصر به فرد برای هر نسل است.

Scrabble Bingo

Scrabble Bingo دارای سه بازی در یک بازی است. بازیکنان می توانند Scrabble کلاسیک یا یکی از دو روش جدید را انتخاب کنند: Scrabble Bingo و Scrabble Pass. Scrabble Bingo استعداد یکنوع بازی شبیه لوتو را به بازی سنتی اضافه می‌کند، در حالی که Scrabble Pass دارای یک تایمر شنی 30 ثانیه‌ای است که باعث تشویق عمل مداوم در طول بازی می‌شود. کاشی‌های جدید با سهولت در دست گرفتن به‌طور ویژه طراحی شده‌اند تا در حین بازی راحت‌تر به کار گرفته شوند و دیده شوند.

نسل های تعقیب بی اهمیت

Trivial Pursuit Generations از عشق همیشگی طرفداران به Trivial Pursuit بهره می برد که شامل نکات بی اهمیت نسل خاص است. با استفاده از شش دسته بندی سنتی، 1500 سوال جدید توسط Greatest Generation، Baby Boomers، Generation X، Millennials و Generation Z تقسیم بندی می شوند. یکی از پیچ و تاب های سرگرم کننده و تعاملی که در بازی ایجاد شده است، عرشه اضافی اختصاص داده شده به چیزهای بی اهمیت شخصی است که بازیکنان می توانند در آن با هم ارتباط برقرار کنند. به اشتراک گذاری خاطرات شخصی

بخوان:  Build-A-Bear حضور خود را در مکان خیابان Hamleys Regent گسترش می دهد • کتاب اسباب بازی

Game of Life Generations، Scrabble Bingo، و Trivial Pursuit Generations همگی برای پیش فروش در joyforall.com در دسترس هستند. این بازی‌ها همچنین برای خرید از طریق اکثر خرده‌فروشان اصلی در دسترس خواهند بود و در ماه ژوئن از طریق شرکای مراقبت‌های بهداشتی منتخب توزیع می‌شوند.

منبع: http://toybook.com/ageless-innovation-hasbro-iconic-games-older-adults/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا