3Doodler ChefDoodler را راه اندازی کرد، قلمی که در شکر می کشد • کتاب اسباب بازی

مشکلات پخت مدرن نیازمند راه حل های مدرن پخت هستند.

WobbleWorks، سازنده اولین خودکار چاپ سه بعدی جهان (3Doodler)، ChefDoodler، خودکاری که به شما امکان می دهد شکر بکشید، در Kickstarter راه اندازی کرده است. این ابزار آشپزی پیشرفته تبدیل شکر را به خلاقیت های زیبا و خوراکی بسیار سرگرم کننده و آسان می کند.

روش های سنتی مجسمه سازی شکر دست و پا گیر، زمان بر و خطرناک هستند. با این حال، Chefdoodler فرآیند کار با شکر را با از بین بردن ناامیدکننده‌ترین موانع کار شکر – گرم کردن، پایداری قند و کار سریع قبل از غرق شدن شکر – هیجان‌انگیز و آسان می‌کند. کاربران می توانند به سادگی ChefDoodler را با کپسول های شکر رنگارنگ بارگذاری کنند، تنظیم سرعت را انتخاب کنند و در عرض چند ثانیه شروع به کشیدن خوراکی های شیرین چشم نواز کنند. نانوایان خانگی، والدین و افراد غذاخوری از استفاده از این خودکار در آشپزخانه صرف نظر از سطح تخصصشان لذت خواهند برد.

با ChefDoodler شکر را به خلاقیت های زیبا و خوراکی تبدیل کنید. | منبع: WobbleWorks

دانیل کوون، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل WobbleWorks می گوید: “در ده سال گذشته، ما ابزارهای خلاقانه برنده جوایزی را تولید کرده ایم که توسط هنرمندان، مخترعان، سازندگان، مربیان و دانش آموزان استفاده می شود.” ما به آزادی خلاقانه و تخیل بی حد و حصر اعتقاد داریم، بنابراین مشتاقیم که اشتیاق خود را به آشپزخانه ببریم و به نسل جدیدی از نانوایان مدرن و پذیرندگان اولیه الهام بگیریم، زیرا آنها خلاقیت های آشپزخانه خود را ارتقا می دهند.

ChefDoodler از ایزومالت استفاده می کند، یک جایگزین شکر که در شش رنگ پر جنب و جوش وجود دارد. همه کپسول های شکر از رنگ طبیعی و بدون طعم دهنده های اضافی استفاده می کنند. کاربردهای احتمالی بی پایان است: تزئین در شکر، اتصال قطعات برای تشکیل ساختاری محکم، ایجاد اشکال خوراکی سفارشی، آزمایش با شابلون ها، بالا بردن چیزهای خریداری شده در فروشگاه، چیدن آثار در حال فرو ریختن در کنار هم، یا فقط سرگرمی با خانواده.

بخوان:  Polestar and Mattel Partner for Polestar Design Contest, Future Cars

در زمان انتشار، کمپین ChefDoodler نزدیک به 22000 دلار از حامیان در مقابل هدف 50000 دلاری در 28 روز باقی مانده است.

منبع: http://toybook.com/3doodler-chefdoodler-launch/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3360

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا