یادداشت بازاریابی: در جعبه اسباب بازی روابط عمومی شما چیست؟

یادداشت بازاریابی: در جعبه اسباب بازی روابط عمومی شما چیست؟

توسط AMY FRIEDLAND، معاون اجرایی، روابط عمومی فریمن

در اینجا هستیم که برای یک سال دیگر بدون نمایشگاه اسباب بازی و شاید بدون جوایز اسباب بازی سال (TOTY) برنامه ریزی می کنیم (حداقل در شکل معمول). وقتی در جعبه اسباب بازی روابط عمومی (معروف به “جعبه ابزار”) برای ایجاد سر و صدا و فروش در سال جاری حرکت می کنیم، چیزهای زیادی برای استراتژی، تفکر و تجدید نظر در مورد آنها وجود دارد. همانطور که طرح روابط عمومی خود را نهایی می کنید، در اینجا چند فکر وجود دارد که باید در نظر بگیرید تا مشخص کنید چه چیزی برای کسب و کار و بودجه شما بهترین کار را دارد.

برنامه چیست: رسانه های حضوری یا مجازی – یا هر دو؟

یک سال دیگر بدون نمایشگاه اسباب بازی چه معنایی برای استراتژی روابط عمومی شما دارد؟ این به معنای رویدادهای رسانه ای حضوری و نمایش های مجازی است. ما فکر می کنیم که رویکرد ترکیبی در اینجا باقی مانده است.

چیزی که ما آموخته ایم این است که زمان بندی همه چیز است. علیرغم تغییرات در چشم انداز، رسانه ها – و صنعت اسباب بازی – به تداوم پاسخ می دهند. مهم است که مطمئن شوید در ابتدای سال با نمایش های حضوری در مقابل رسانه ها هستید تا زمینه را برای پوشش سرمقاله بهینه و ایجاد روابط برای ماه ها (و سال های آینده!) پیش رو فراهم کنید.

بخوان:  Disney Earnings Report - Disney+ Subscriber Numbers In The US Are Stagnating

جاش لورزل، رئیس Sky Castle، محصولاتی را به اینفلوئنسرها در The Toy Insider's Sweet Suite 2023 نشان می دهد.

همه‌گیری به ما آموخت که جلسات مجازی می‌توانند – و می‌توانند – کار کنند. اگرچه آنها جایگزین تجربه عملی که اسباب بازی ها و بازی ها ممکن است به آن نیاز داشته باشند، نمی شوند، ما کشف کرده ایم که ترکیب قوی از هر دو می تواند کارساز باشد.

می دانم به چه فکر می کنید: “ما از همه گیری خارج شده ایم، پس چرا باید به فضای مجازی متوسل شوم؟” توجه به این نکته ضروری است که برخی از اهالی رسانه و اکثر نویسندگان آزاد به دلیل محدودیت زمان، مکان یا بودجه نمی توانند در نمایشگاه های تجاری حضوری شرکت کنند. در طول همه گیری، صنعت اسباب بازی ارتباطات جدیدی با خبرنگاران برقرار کرد که برخی از آنها هرگز در نمایشگاه اسباب بازی شرکت نکرده بودند. قرارهای مجازی هنوز ضروری است و حتی از سوی رسانه ها تشویق می شود. آنها از بزرگنمایی سریع و 15 دقیقه ای استقبال می کنند، به خصوص زمانی که به چرخه های خبری فصلی مربوط می شود. امتیاز: ممکن است داستان دیگری را به دست آورید.

اینفلوئنسر مارکتینگ: آن را مخلوط کنید!

مصرف‌کنندگان مشتاق محتوای ثابت، محصولات جدید داغ و ویدیوهای خنده‌دار «قابل اشتراک‌گذاری» هستند. آنها در شبکه های اجتماعی پیمایش می کنند و برای جدیدترین و بهترین ها پول خرج می کنند.

تقویت پیام خود در کنار کمپین رسانه ای برای ایجاد آگاهی که سوزن فروش را حرکت می دهد ضروری است. اینفلوئنسرها را به روش‌های جدید مهار کنید تا ترکیبی عالی – با نام مستعار “سس اینفلوئنسر” – برای برند خود پیدا کنید.

بخوان:  This Sensory Table is a One-Stop Shop for Fun and Exploration

اکنون، بیش از هر زمان دیگری، تهیه فهرست کامل سازندگان بسیار مهم است. با گسترش ردپای خود با اینفلوئنسرهای خاص که آینه خریدار شما هستند، سازندگان اسباب بازی سنتی و خانواده را تکمیل کنید. این می تواند به معنای یک تأثیرگذار بازی با پیروان وفادار باشد که مخاطب اصلی شما را درگیر می کند و با آنها ارتباط برقرار می کند. یک کاردرمانگر که با استفاده از محصول شما به روشی منحصر به فرد محتوا ایجاد می کند. یا معلمی با مخاطب خرد بسیار درگیر در جستجوی الهام و ایده های جدید. در مورد یک “بزرگوار” چطور؟ بله، این یک چیز است!

با برنامه ریزی دقیق، کمی شانس، و فقط محتوای اینفلوئنسر مناسب (پرداخت یا کسب شده)، می توانید تعامل چشمگیری را مشاهده کنید که باعث فروش قوی می شود. و، همیشه به این معنی نیست که با یک تأثیرگذار MEGA کار کنید تا آن را از بین ببرید.

یک طرفدار خوشحال، یک فیگور ناروتو Playmobil را از غرفه The Pop Insider در کامیک کان نیویورک در سال 2023 برمی‌دارد.
یک طرفدار خوشحال، یک فیگور ناروتو Playmobil را از غرفه The Pop Insider در کامیک کان نیویورک در سال 2023 برمی‌دارد.

بازگشت به رویدادهای مصرف‌کننده، فعال‌سازی‌ها و نمونه‌برداری

ما برگشتیم عزیزم در حالی که بودجه‌های کلان صنعت اسباب‌بازی پیش از همه‌گیری هنوز بازنگشته است، مشارکت مصرف‌کننده برگشته است. بازاریابان هوشمند اهمیت تعامل با مصرف‌کنندگان را چه شرکت در نمایش‌های عمومی مانند نمایشگاه اسباب‌بازی و بازی شیکاگو، رویدادها و کنوانسیون‌های طرفداران، یا صرفاً نمونه‌برداری کم‌هزینه در حوزه‌های کلیدی نفوذ غالب (ADI) باشد. نمایش محصول شما بازخورد ارزشمند دریافت کنید. و پایگاه داده ایمیل خود را برای راه اندازی های آینده بسازید!

سالها پیش، کتاب اسباب بازی مشارکت‌کننده کریس برن با نام مستعار The Toy Guy (که قبلاً یک مرد روابط عمومی سخت‌کوش بود که اتفاقاً رئیس من بود) و من بسته‌های کارت Pictionary را به عابران در خیابان دادیم (یا آنها را از ماشین در حال حرکت بیرون انداختیم، یک داستان برای زمانی دیگر). آن نوع بازاریابی مردمی قدیمی بازگشته است! خوش بگذره. خلاق باش. لازم نیست همه چیز با بودجه کلان انجام شود، پس بیایید حفاری کنیم و بازی را فراموش نکنیم!

بخوان:  Kids Can Design Fun Glitter Nail Art without the Mess

نسخه ای از این ویژگی در اصل در نسخه فوریه 2024 کتاب اسباب بازی بزرگ منتشر شد. برای خواندن متن کامل اینجا کلیک کنید! آیا می خواهید کتاب اسباب بازی را به صورت چاپی دریافت کنید؟ برای گزینه های اشتراک اینجا را کلیک کنید!

مجله کتاب اسباب بازی، جلد 40، شماره 1 — فوریه 2024

منبع: https://toybook.com/whats-in-your-pr-toy-box/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا