گروه LEGO دختران را به «بازی غیرقابل توقف» با نمادهای مجموعه بازی با ستاره های زن فوتبال تشویق می کند • کتاب اسباب بازی

گروه LEGO کلیشه‌ها را به چالش می‌کشد و دختران را تشویق می‌کند که بدون مرز بازی کنند – چه در زمین و چه خارج از زمین.

گروه LEGO مجموعه جدید LEGO Icons of Play را به عنوان بخشی از کمپین جدید خود “Play Unstoppable” معرفی کرد. این مجموعه شامل مینی فیگورهای ستاره های فوتبال زنان مگان راپینو، کاپیتان سابق تیم زنان آمریکا و قهرمان دو دوره جام جهانی، یوکی ناگاساتو، بازیکن تیم ملی زنان ژاپن و هافبک ستاره های سرخ شیکاگو، سام کر، بازیکن زنان استرالیا است. تیم ملی و مهاجم چلسی مستقر در بریتانیا، و اسیسات اوشوآلا، بازیکن تیم ملی زنان نیجریه و مهاجم بارسلونا.

این مجموعه 899 قطعه ای دارای نیم استادیوم فوتبال، یک استیج تشریفاتی، یک ایستگاه VAR (کمک داور ویدئویی)، یک تابلوی امتیاز متحرک و 15 مینی فیگور شامل پنج بازیکن، هشت هوادار، یک مربی و یک داور است.

گروه LEGO همچنین با بنیاد فوتبال ایالات متحده همکاری می کند تا سه زمین مینی فوتبال دائمی را در سراسر کشور باز کند تا از دسترسی به فرصت های بازی بی حد و حصر برای دختران و فوتبال استرالیا، از طریق Legacy ’23 و Our Game اطمینان حاصل کند تا بستری برای جوامع ایجاد کند تا کلیشه های جنسیتی در فوتبال را به چالش بکشید و از بازی بدون محدودیت دفاع کنید.

جولیا گلدین، مدیر ارشد محصول و بازاریابی گروه LEGO، می‌گوید: «وقتی دختران فضا و آزادی لازم برای بیان کامل خود را دارند، نیرویی غیرقابل توقف در جهان هستند. آنها مخترعانی بازیگوش، دانشمندان کنجکاو، رویاپردازان جسور و ماجراجویان جسور هستند – و این دقیقاً همان چیزی است که «بازی غیرقابل توقف» جشن می گیرد. برای بیش از 65 سال، آجر لگو امکانات بازی بی پایانی را برای همه کودکان فراهم کرده است، و به دختران اجازه می دهد تا رویاپردازی کنند، بسازند و به هر چیزی که می خواهند تبدیل شوند، حتی زمانی که جامعه خلاف آن را به آنها می گوید. فوتبال زنان یادآور این است که دختران وقتی از کلیشه‌ها رهایی می‌یابند چه کاری می‌توانند انجام دهند – چهار فوتبالیست ما بازیکنانی هستند که در راس بازی قرار دارند. به عنوان زنان قوی در داخل و خارج از زمین، آنها الهام بخش دختران در همه جا هستند تا به توانایی های خود پی ببرند.”

این مجموعه شامل مینی فیگورهای (از چپ به راست) مگان راپینو، یوکی ناگاساتو، آسیسات اوشوالا و سام کر است. | منبع: گروه لگو

سم کر امیدوار است برای دختران جوان در همه جا الهام بخش باشد. «بازی، چه در زمین و چه خارج از زمین، به کودکان کمک می کند تا هویت خود را کشف کنند، اعتماد به نفس خود را افزایش دهند و احساس کنند عضوی از یک تیم هستند. این یکی از دلایلی است که فوتبال زنان یکی از سریع‌ترین ورزش‌های رو به رشد در سطح جهان است، به طوری که رکوردهای حضور جمعیت به طور مرتب شکسته می‌شود و اکنون بیش از 30 میلیون دختر در سراسر جهان به این بازی مشغول هستند. اما علیرغم اینکه استعداد بازیکنان زن و هیجان بازی در نهایت در صحنه جهانی شناخته شد، هنوز کلیشه های زیادی وجود دارد که دختران، سرگرمی های آنها و نحوه بازی آنها را احاطه کرده است که ما باید آنها را از بین ببریم. امیدوارم دیدن زنانی مثل من که به رویاهایشان می رسند، به دخترها الهام می شود که باور کنند وقتی می توانند کارهایی را که دوست دارند انجام دهند، غیرقابل توقف هستند. من هیجان زده هستم که در کنار گروه LEGO کار می کنم تا ابعاد مختلف بازی برای دختران را جشن بگیرم و نشان دهم که زمان آن رسیده است که دنیا برای دختران آماده شود و به آنها اجازه دهد آشکارا و شدید بازی کنند – و فارغ از کلیشه ها.

بخوان:  Moose Toys Names Industry Vet Ronnie Frankowski as Global President

مجموعه LEGO Icons of Play در فروشگاه و در lego.com/icons-of-play در تاریخ 6 ژوئن در دسترس خواهد بود.

منبع: http://toybook.com/the-lego-group-icons-of-play/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا