کل محله این مجموعه خیابان سیسمونی و ون ها را دوست دارد

جدیدترین مجموعه از Vans جایی را جشن می گیرد که هر هیولا، پرنده، گروچ و انسان متعلق به آن است: خیابان کنجد!

مجموعه Vans x Sesame Street یک پیام نشاط‌آور «همه تعلق داریم» را به اشتراک می‌گذارد و به خیابان نمادینی که در آن بچه‌ها باهوش‌تر، قوی‌تر و مهربان‌تر می‌شوند، احترام می‌گذارد. با حضور معشوق خیابان کنجد کاراکترهایی با پیچ و تاب Off the Wall، مجموعه روحیه پذیرفتنی را به تصویر می کشد و به عنوان یادآور شادی ای است که ما می توانیم به دنیا بیاوریم. این مجموعه برای کل خانواده با ارائه سر تا پا از مدل های Vans Classics، Vans x Sesame Street by Lizzie Armanto Skate، و چاپ های Vans Customs در اندازه های کودکان و بزرگسالان ساخته شده است.

برای کودکان نوپا و کودکان، این مجموعه شامل طرح هایی است که دوستان خزدار را روی انواع کفش، تی شرت، هودی و جوراب نشان می دهد. به عنوان مثال، سه راهی گره‌دار خیابان سیسمونی (35 دلار) دارای المو و زویی است که روی یک اسکیت بورد و دوچرخه روی آن نوشته شده است: «عشق باعث می‌شود دنیا بچرخد». کفش های Sk8-Hi Zip (70 دلار) دارای الگوی بلوک رنگی پر جنب و جوش Oscar the Grouch و Cookie Monster هستند.

بخوان:  جدیدترین مجموعه کفش پاترول PUMA سزاوار یک سری A-Paws است

لیزی کوچولو | منبع: Vans

بخش Lizzie Armanto از مجموعه که برای ماجراجویی های اسکیت بورد طراحی شده است، حس یادگیری و اشتیاق لیزی به اسکیت بورد را جشن می گیرد. مجموعه Skate با The Little Lizzie، یک کفش بلند به رنگ گل ختمی که دارای گلدوزی های رنگی است شروع می شود. خیابان کنجد شخصیت‌هایی با آستر پاستلی و بند کفش‌های خزدار لیمویی روشن.

طرفداران همچنین می‌توانند کفش‌های Vans x Sesame Street خود را از طریق پلتفرم Vans’ Customs در vans.com/customs ایجاد کنند.

مجموعه Vans x Sesame Street اکنون در مکان‌های خرده‌فروشی Vans و در vans.com با قیمت‌های 15 تا 65 دلار در دسترس است.


مجموعه VANS X SESAME STREET

مجموعه Vans x Sesame Street یک پیام نشاط‌آور «همه تعلق داریم» را به اشتراک می‌گذارد و به خیابان نمادینی که در آن بچه‌ها باهوش‌تر، قوی‌تر و مهربان‌تر می‌شوند، احترام می‌گذارد. این مجموعه با شخصیت‌های محبوب خیابان Sesame با پیچ و تاب خارج از دیوار، روحیه پذیرفتن را به تصویر می‌کشد و یادآور شادی است که می‌توانیم به دنیا بیاوریم.…
بخوان:  Price Drop: The Black Series Amazon Exclusive Ahsoka Carbonized Set $49.99

منبع: https://thetoyinsider.com/vans-sesame-street-collection-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا