کرایولا و کوبوتا خدمه پیت را به خانواده‌هایی با رویدادهای تور می‌آورند

آماده، به صف، شروع! از ابتدای این ماه، Crayola و Kubota Tractor Corporation یک تجربه گشت و گذار با زمان محدود را به چهار جاذبه خانوادگی کرایولا در سراسر کشور می آورند. به عنوان بخشی از Raceway Takeover by Kubota، بچه ها می توانند به خدمه گود بپیوندند زیرا در فعالیت های مکانیکی عملی شرکت می کنند و با تجهیزات معتبر Kubota کار می کنند.

از تراکتور گرفته تا تلویزیون‌های RTV، بچه‌ها می‌توانند از مهارت‌های جدید خدمه گود استفاده کنند تا به کوبوتا کمک کنند تا راه‌سواری جدید کریونویل را برای عمل آماده کند. برخی از فعالیت‌های مینی پیت خدمه شامل شرکت در چالش‌های تعویض لاستیک و بازی مجازی شبیه‌ساز تراکتور Kubota است. بچه ها همچنین می توانند با ماشین های اسباب بازی Kubota با لوازم جانبی Crayola با یکدیگر مسابقه دهند. والدین می‌توانند با گرفتن عکس خانوادگی در مقابل ماشین‌ها و کامیون‌های مسابقه‌ای با سایز بچه‌گانه، خاطره Raceway Takeover را برای همیشه زنده کنند.

Kubota رویدادهای افتتاحیه مجانی را برای عموم در هر جاذبه Crayola شرکت کننده برگزار می کند و نمایش های زنده از شریک NASCAR خود، Trackhouse Racing را ارائه می دهد. بچه‌ها می‌توانند مهارت‌های مکانیکی خود را با شرکت در چالش‌های سرگرم‌کننده مانند تعویض رله، تست‌های سرعت شارژ مجدد گاز، و دوره‌های موانع تایر آزمایش کنند.

بخوان:  Douglas Reveals Latest Halloween Plush

Raceway Takeover by Kubota در 25 می در اورلاندو آغاز می شود و تا 18 ژوئن ادامه دارد. از این ماه تا 2 ژانویه 2024، رویداد تور در Chandler، آریزونا متوقف خواهد شد. ایستون، پنسیلوانیا؛ و پلانو، تگزاس. خانواده ها همچنین می توانند با فعالیت ها و کتاب های رنگ آمیزی از وب سایت رسمی کرایولا، در خانه به Raceway Takeover by Kubota دسترسی داشته باشند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ‌ها و فعالیت‌هایی که به یکی از جاذبه‌های خانوادگی کرایولا نزدیک شما می‌آیند، از crayolaexperience.com/kubota دیدن کنید.

منبع: https://thetoyinsider.com/crayola-kubota-raceway-takeover-events/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا