کدو حلوایی به وعده های غذایی شاد می آیند • کتاب اسباب بازی

Squishmallows، پرفروش‌ترین مخمل خواب دار در کشور از Jazwares، به زودی در Happy Meals در مک‌دونالد در سراسر کشور حضور خواهد داشت.

گرهارد رانکن، معاون ارشد رئیس‌جمهور می‌گوید: «در همکاری با مک‌دونالد، ما می‌توانیم تجربه Squishmallows 360 درجه‌ای را برای طرفداران به ارمغان بیاوریم که شامل فهرست‌های پخش دیجیتال انحصاری و نسخه ویژه Squishmallows است که یکی از عالی‌ترین برنامه‌های Happy Meal را تا به امروز ایجاد می‌کند. برند و بازاریابی در Jazwares. «هپی میلز برندهای نمادین بسیاری را در طول سال‌ها معرفی کرده است، و این نقطه عطف فوق‌العاده‌ای برای Squishmallows است زیرا ما با مک‌دونالدز، یکی از معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین برندهای جهان، به نیروها می‌پیوندیم.»

24 اسکوئیشمالو شامل طرح های مخمل دار اختصاصی و فصلی برای جمع آوری بچه ها وجود خواهد داشت. 14 از مخمل خواب دار همچنین با یک لیست پخش انحصاری ایجاد شده توسط Universal Music Group ارائه می شود که شخصیت مخمل خواب دار را در بر می گیرد. برای دسترسی به لیست‌های پخش، بچه‌ها باید کد QR موجود در بسته‌بندی Squishmallow یا جعبه Happy Meal را اسکن کنند.

«این کمپین Happy Meal دنیای مک‌دونالد، اسکوئیشمالو و موسیقی را گرد هم می‌آورد تا تجربه طرفداران را ارتقا دهد و برند نمادین Happy Meal را در فرهنگ توسعه دهد. افزودن لیست های پخش موسیقی انحصاری به اسباب بازی های ما اولین مورد برای Happy Meal است و ما بسیار مفتخریم که در این ابتکار با Jazwares’ Squishmallows، نام تجاری مخملی شماره یک در سراسر جهان، و گروه موسیقی یونیورسال در این ابتکار همکاری می کنیم.” اتحاد در مک دونالد

بخوان:  اسباب بازی هایی برای جلوگیری از اسلاید تابستانی در News 12 نیویورک

هر مکان مک‌دونالد شرکت‌کننده 10-12 اسکوئیشمالو خواهد داشت.

منبع: http://toybook.com/squishmallows-happy-meals-launch/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3360

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا