کتاب‌های Thunder Bay Activity بهترین راه برای جشن گرفتن تولد هری پاتر است

شب کاردستی در شرف جادو شدن است!

تولد هری پاتر تابستان امسال در 31 ژوئیه نزدیک است، و Thunder Bay Press می‌خواهد مطمئن شود که طرفداران کوچک پاتر می‌دانند که مجموعه کاملی از کتاب‌های فعالیت برای جشن گرفتن دارد. با همه چیز از رنگ‌آمیزی گرفته تا گلدوزی و برچسب، تقریباً برای هر کاردستی کتابی وجود دارد! بچه‌ها می‌توانند با همه این کتاب‌هایی که اکنون در دسترس هستند، سرگرم شوند.

هاگوارتز با جادوی هری پاتر می درخشد! کتاب رنگ‌آمیزی هری پاتر درخشش در تاریکی شخصیت‌ها و صحنه‌هایی از فیلم‌ها را به نمایش می‌گذارد. این کتاب دارای بیش از دوازده صفحه است که شامل سه تاشو پانوراما است که برای آویزان کردن روی دیوار مناسب است. آن را از اینجا دریافت کنید: آمازون، هدف، خلیج تندر. کتاب نقاشی هری پاتر با آب شامل هشت صحنه مختلف از فیلم های هری پاتر است. بچه‌ها می‌توانند از قلم موی موجود برای استفاده از آب روی صفحات استفاده کنند و آن‌ها را با رنگ زنده ببینند! آن را از اینجا دریافت کنید: آمازون، هدف، خلیج تندر.

برای بچه هایی که رویای ترسیم شخصیت های جادویی مورد علاقه خود را دارند، کتاب چگونه هری پاتر را ترسیم کنیم اینجاست! این کتاب شامل راهنمایی های گام به گام برای ترسیم هری، هرمیون، اسنیپ، ولدمورت و بسیاری دیگر از چهره های آشنا از دنیای جادوگران است. آن را از اینجا دریافت کنید: Thunder Bay. بچه ها برای برچسب زدن جدیدترین آثار هنری خود به حروف فانتزی نیاز دارند، بنابراین کتاب حروف دستی هری پاتر بهترین جفت است. آن را از اینجا دریافت کنید: آمازون، هدف، خلیج تندر.

همچنین در این مجموعه از کتاب های فعالیت، پازل های زیادی وجود دارد! کتاب پازل های هنری استیکر هری پاتر، سرگرمی گیج کننده اره مویی را به دنیای استیکرها می آورد. بچه ها از برچسب های موجود برای جمع آوری صحنه های جادویی استفاده می کنند. آن را از اینجا دریافت کنید: آمازون، هدف، خلیج تندر.

بخوان:  The Year’s Hot New Dolls on Good Morning Arizona

اگر کودکی می‌خواهد تجربه‌ای از پازل سنتی داشته باشد، کتاب پازل هری پاتر انتخاب مناسبی برای اوست. این کتاب شامل 9 پازل 96 تکه ای است که دارای سینی های داخل کتاب است که قطعات پازل را نگه می دارد. آن را از اینجا دریافت کنید: آمازون، هدف، خلیج تندر.

هری پاتر Spiroglyphics برای یک ذهن واقعی، پازل های گرافیکی را ارائه می دهد که شبیه مارپیچ های ساده هستند تا زمانی که بچه ها شروع به رنگ آمیزی در بین خطوط کنند تا شخصیت های مورد علاقه خود را نشان دهند. آن را از اینجا دریافت کنید: آمازون، هدف، خلیج تندر.

برای کارهای دستی‌تر، بچه‌ها می‌توانند از کتاب مدل‌های کاغذی هری پاتر برای ساختن 22 مدل کاغذی از ساختمان‌ها، مکان‌های دیدنی و مکان‌های دیگر موجود در دنیای جادویی هری پاتر استفاده کنند. آن را از اینجا دریافت کنید: آمازون، خلیج تاندر. و برای مدل‌های کاغذی با هدف، کتاب شطرنج اوریگامی هری پاتر همه چیزهایی را دارد که یک کودک برای ساختن شخصیت‌های مورد علاقه‌اش به مهره‌های شطرنج نیاز دارد و می‌تواند واقعاً از آنها برای بازی کردن استفاده کند. (اگرچه نمی‌توانیم قول بدهیم که این مهره‌ها مانند شطرنج Wizards زنده شوند.) آن را از اینجا دریافت کنید: آمازون، تاندر بی.

بخوان:  Add ‘Sleepy Sheepy and the Sheepover’ to Your Nightly Routine

در نهایت، Thunder Bay Press از دست سازان نخ و نخ غافل نشد! مجموعه قلاب‌بافی هری پاتر شامل همه چیزهایی است که یک کودک برای ساختن نسخه‌های قلاب‌بافی هری پاتر و دابی به آن نیاز دارد، و همچنین دستورالعمل‌هایی برای ساختن شخصیت‌های بیشتر پس از ورود به فروشگاه صنایع دستی. آن را از اینجا دریافت کنید: آمازون، خلیج تاندر. کیت گلدوزی هری پاتر همچنین شامل موادی است، همه چیزهایی که برای ساخت دو پروژه نیاز دارید و همچنین دستورالعمل هایی برای هشت پروژه دیگر. آن را از اینجا دریافت کنید: آمازون، خلیج تاندر.

دنیای جادوگران هرگز اینقدر حیله گر به نظر نمی رسید! بچه ها می توانند کتاب های فعالیت مورد علاقه خود را انتخاب کنند و به ساخت جادو برسند!

منبع: https://thetoyinsider.com/thunder-bay-harry-potter-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا