کتاب‌های جدید پوکمون پرایمر مربیان کوچکی خواهند داشت که همه آنها را می‌گیرند

مهمترین بخش هر سفر پوکمون این است که شروع کننده خود را از بین گزینه های Grass، Water و Fire انتخاب کنید. اکنون مربیان جوان می توانند همه این انواع پوکمون را با جدیدترین کتاب های تعاملی سری پوکمون پرایمر تجربه کنند!

کتاب‌های Pokémon Primers برای کودکان ۳ سال به بالا ساخته شده‌اند و شامل داستان‌ها و گرافیک‌هایی است که از گونه‌های مختلف پوکمون برای آموزش اعداد، حروف، رنگ‌ها و موارد دیگر به بچه‌ها استفاده می‌کنند. این کتاب‌ها علاوه بر استفاده از سرگرمی پوکمون برای علاقه‌مند کردن بچه‌های کوچک‌تر، دارای فلپ‌های فیزیکی هستند که خوانندگان کوچک می‌توانند آن‌ها را بلند کنند تا موارد بیشتری از پوکمون و پوکمون را نشان دهند.

جدیدترین سه کتاب این مجموعه در تاریخ 6 ژوئن عرضه می شود. پرایمرهای پوکمون: انواع چمن پر از سرگرمی های سبز است، با پوکمون های مورد علاقه از نوع گراس مانند Turtwig، Grookey، Grovyle و غیره. برای پیش‌سفارش در آمازون و تارگت در دسترس است. پرایمرهای پوکمون: انواع آتش بچه ها را با پوکمون هایی مانند Litten، Charmander و Cyndaquil به ایستگاه آتش نشانی می برد. اکنون آن را در آمازون یا Target پیش خرید کنید. در نهایت، به سمت اقیانوس بروید پرایمرهای پوکمون: انواع آب. این کتاب شامل پوکمون هایی مانند Totodile، Wailmer و Horsea است که در زیر نور خورشید با یک روز در ساحل سرگرم می شوند. برای پیش‌سفارش در آمازون و تارگت در دسترس است.

بخوان:  Visual Guide Update - Dark Trooper - The Black Series

هر یک از کتاب‌های جدید Pokémon Primers شامل اسرار سرگرم‌کننده برای کشف در زیر لبه‌ها، و همچنین نکات مفید تلفظ نام پوکمون برای خوانندگان جوان است. با پیش‌سفارش کتاب‌ها، پوکمون مورد علاقه مربی کوچک خود را بگیرید!

منبع: https://thetoyinsider.com/pokemon-primers-water-grass-fire-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا