کارن کیت، جنیکا میزکوفسکی به عنوان یکی از مدیران اجرایی CAMP به عنوان خرده‌فروشی که به دنبال تمرکز بر عملیات است معرفی شدند • کتاب اسباب‌بازی

عصر جدیدی از CAMP آغاز شده است زیرا این شرکت برای ساده کردن تجارت خود تلاش می کند.

این هفته بن کافمن، بنیانگذار کمپ، به لینکدین آمد و اعلام کرد که از سمت مدیرعاملی خرده‌فروشی تجربی «تخصصی انبوه» کناره‌گیری کرده است، زیرا کارن کیت و جنیکا میزکوفسکی به‌عنوان مدیرعامل شرکت می‌کنند.

“خوشبختانه، من همچنان به طور کامل در CAMP درگیر نظارت بر همه خلاقیت ها و مشارکت ها و همچنین حفظ صندلی خود در هیئت مدیره CAMP خواهم بود. کافمن نوشت: من به سادگی خود را «مشاور کمپ» می‌خوانم. با حضور رهبری جدیدمان، می‌توانم روی کاری که به بهترین شکل انجام می‌دهم تمرکز کنم، در حالی که عملیات پیچیده شرکت توسط مدیران مجربی هدایت می‌شود که بسیار کمتر از من جوک‌های گوز می‌کنند.»

میزکوفسکی که قبلا در Barnes & Noble/Paper Source، کیت اسپید نیویورک و بِب نقش داشته است، سال گذشته به عنوان رئیس جمهور به CAMP پیوست. کیت در ژانویه به عنوان مدیر ارشد مالی و مدیر عملیاتی پس از خدمت در نقش‌های مختلف در Thrive Market، TOMS، Trader Joe و سایر خرده‌فروشان به شرکت پیوست.

CAMP اولین فروشگاه خود را در آتلانتا این هفته در کنار اولین تجربه موضوعی جدید خود با الهام از دیزنی افتتاح می کند. پری دریایی کوچک. بعلاوه، CAMP با Walmart و The Walt Disney Co. برای پخش زنده موزیکال قابل خرید “پر از ابزارها، whozitها و thingamabobs” با ظاهری خاص از هالی بیلی همکاری کرد. این رویداد روز جمعه 2 ژوئن ساعت 6 بعد از ظهر به وقت شرقی از طریق وب سایت و کانال های اجتماعی والمارت برگزار می شود.

بخوان:  Review: Morgan Elsbeth - Retro Collection

در اوایل سال جاری، CAMP ظاهراً خود را گرفتار سقوط بانک سیلیکون ولی دید که باعث فروش آتش سوزی آخر هفته شد که منجر به بزرگترین رکورد فروش یک روزه در تاریخ شرکت شد.

در حالی که فروشگاه های جدید دیگر، از جمله مکانی در شیکاگو، در مراحل برنامه ریزی هستند، CAMP بی سر و صدا دو مکان خود را با پاسگاه های خود در هادسون یاردز در شهر نیویورک و Westfield Garden State Plaza در پاراموس، نیوجرسی که چادرهای خود را بسته بودند، بست.

مکان نیوجرسی دارای تمایز مشکوکی است که در سه سال گذشته محل سه فروشگاه اسباب‌بازی مختلف بوده است. این سایت ابتدا یکی از دو فروشگاه مفهومی Toys “R” Us ناموفق را با b8ta در خود جای داد، سپس میزبان Toys & Beyond بود (که باعث شکایت از Toys “R” Us شد) و سپس در اکتبر 2021 به CAMP تبدیل شد. Kingsmen Xperience بعدی است که سرگرمی های خانوادگی اسباب بازی را به Garden State Plaza با تجربیات موضوعی مبتنی بر NERF و Playskool که اواخر امسال افتتاح می شود، بیاورد.

CAMP اخیراً یک برند خانگی از اسباب‌بازی‌های چوبی راه‌اندازی کرده است و این هفته کتابخوانی افراد مشهور را با Channing Tatum در شهر نیویورک برگزار کرد.

بخوان:  YuMe Toys Reveals New Partnerships, Products at Spielwarenmesse

منبع: http://toybook.com/karen-cate-jenica-myszkowski-named-co-ceos-of-camp-as-retailer-looks-to-focus-on-operations/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا