ژل بلستر سیستم هدف هوشمند را نشان می دهد پورتال ژل بلستر • کتاب اسباب بازی

ژل بلستر که به خاطر بلسترهای توپ آبی خود شهرت دارد، در حال راه اندازی Gel Blaster Portal است، یک سیستم هدف هوشمند بی سیم که فعالیت بدنی و گیم پلی مبتنی بر برنامه را گرد هم می آورد. فناوری سنجش ضربه Gel Blaster Portal بازی بلاستر دنیای واقعی را با مجموعه‌ای از بازی‌ها و چالش‌های آنلاین متصل می‌کند. کاربران می‌توانند دقت را تمرین کنند، یکی از بسیاری از بازی‌های داخلی را انجام دهند، حالت‌های بازی تک یا چندنفره را انتخاب کنند، یا به صورت بی‌سیم چندین هدف پورتال را با هم شبکه کنند تا بازی تگ حیاط خلوت نهایی را انجام دهند.

پورتال ژل بلستر دارای نورپردازی دینامیک LED، اتصال برنامه های بی سیم و شارژ USB-C است. عملکرد برنامه محور آن دنیای جدیدی از رقابت را باز می کند و به بازیکنان اجازه می دهد تا برای کسب امتیاز بالا با دوستان خود رقابت کنند. با چندین هدف در مکان‌های مختلف، بازیکنان می‌توانند حالت‌های بازی پیچیده‌تر و جالب‌تری را برای گسترش امکانات بازی باز کنند.

کالین گین، مدیرعامل ژل بلستر می گوید: «ما معتقدیم که بازی برای سلامت جسمی و روانی مهم است. هدف ما با ژل بلستر پورتال این است که مردم را دور هم جمع کنیم و تجربه ای منحصر به فرد و جذاب را به آنها ارائه دهیم. پورتال نشان دهنده یک جهش قابل توجه به جلو در بازی بلستر است، دسته بندی انفجار را بازی می کند و راه های جدیدی از هیجان و رقابت را باز می کند.

پورتال ژل بلستر در gelblaster.com و خرده فروشان منتخب در سراسر کشور در دسترس است.

بخوان:  The Hassenfeld Family Foundation to Donate $1 Million to Charity in Celebration of Hasbro's 100th Anniversary

منبع: http://toybook.com/gel-blaster-reveals-gel-blaster-portal/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا