پوکمون بازی ویدیویی آینده، برنامه بازی کارت تجاری را نشان می دهد

پوکمون بازی ویدیویی آینده، برنامه بازی کارت تجاری را نشان می دهد

Pokémon Co. Inernational هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت نشان نمی‌دهد، با یک اپلیکیشن موبایل جدید و ورود به سری بازی‌های ویدیویی هر دو در راه است.

در روز پوکمون دیروز، یک رویداد Pokémon Presents، نسخه‌های آتی این شرکت را که برای امسال و سال آینده در نظر گرفته شده است، از اولین نمایش مجموعه گرفته تا محتوای برنامه‌های موجود و موارد دیگر را برجسته کرد. در این افشاگری ها یک ورودی جدید به سری بازی گنجانده شده بود، Pokémon: Legends ZAو همچنین اپلیکیشنی که به طرفداران نسخه موبایلی بازی کارتی تجاری پوکمون (TCG) را ارائه می دهد.

پوکمون افسانه ها ZA سال آینده منتشر خواهد شد. | منبع: The Pokémon Co.

که در Pokémon: Legends ZA، بازیکنان به منطقه Kalso، آخرین بازدید از آن بازخواهند گشت پوکمون ایکس و پوکمون Y. بازی در شهر پر جنب و جوش Lumiose اتفاق می افتد، جایی که یک طرح جدید توسعه شهری در حال انجام است تا فضایی را هم برای مردم و هم برای پوکمون ها طراحی کند. این بازی سال آینده منتشر خواهد شد.

Pokémon Trading Card Game Pocket امسال برای iOS و اندروید در دسترس خواهد بود. این برنامه جدید بازیکنان را به باز کردن بسته‌های تقویت‌کننده، جمع‌آوری کارت‌ها و شرکت در نبردهای سریع با قوانین ساده‌شده با الهام از سیستم کلاسیک نبرد Pokémon TCG دعوت می‌کند. برنامه رایگان برای شروع با همکاری Creatures، سازندگان Pokémon TCG و DeNA در حال توسعه است.

پوکمون همچنان در بین طرفداران در گروه های سنی مختلف محبوب است. از زمان معرفی آن در سال 1996، کودکان نوستالژیک و طرفداران جوان از همه چیزهایی که این فرنچایز ارائه می دهد لذت برده اند. هدف یک بازی ویدیویی جدید و همچنین روشی جدید برای تعامل با TCG محبوب، ادامه این روند است.

بخوان:  Cozy Up for New Netflix Family Shows and Movies This December

رویداد کامل Pokémon Presents را در زیر تماشا کنید تا تصویر کاملی از آنچه در آینده برای این برند در پیش است دریافت کنید:

یک رویداد Pokémon Presents برنامه‌های آینده این برند را نشان داد. | منبع: The Pokémon Co.

منبع: https://toybook.com/pokemon-game-app-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا