پنج بازی برتر جنسیس سگا که نیاز به اکشن فیگور دارند

سگا جنسیس پلتفرم انتخابی من در دوران نوجوانی بود. من بخش اعظم کودکی‌ام را بدون سیستم بازی‌های ویدیویی گذراندم، تا اینکه Atari 7800. تا زمانی که به آن دست یافتم، بیشتر دوستانم قبلاً به SNES رفته بودند و در مورد سوپر ماریو این و آن و یا نحوه شکست دادن وسواس داشتند. مایک تایسون در Punch-out. من به شخصه فقط می خواستم Pac-Man و Centipede را بازی کنم. و حفاری.

Genesis – با گرافیک و گیم پلی که در مقایسه با Atari ذهن را شگفت زده می کرد – اولین معرفی من برای بازی های ویدیویی نسل بعدی بود. این دوره ای بود که اکثر بازی ها قابلیت ذخیره سازی نداشتند. اگر می خواهید یک بازی کامل را در یک جلسه انجام دهید، برای همه چیز دردناک آماده باشید.

بهترین چیز در مورد این نسل جدید بازی، کرایه بازی های Blockbuster بود. اکنون می‌توانید ده‌ها و ده‌ها بازی را با قیمتی بسیار مناسب‌تر امتحان کنید. برای خیلی از بازی ها یک آخر هفته کافی بود. اما چندین مورد وجود داشت که در آن یک اجاره به خرید منجر شد.

بسیاری از این بازی ها دارای نسخه های اکشن فیگور بوده اند. Sonic و Earthworm Jim به طور خاص دو مورد هستند. اما تعداد زیادی هستند که هرگز اسباب بازی نداشته اند.

در ادامه پنج بازی وجود دارد که از آنها لذت بردم و به اکشن فیگورها نیاز دارم.

بوگرمن

آره درست است. شما آدم های بدی را به باد می دهید. آروغ و گوز هم میزنی. شما همچنین می توانید گوز پرواز کنید. زیرا این بالغ ترین بازی جهان است که تا به حال دیده است. اساساً من فقط می خواهم یک اکشن فیگور به نام بوگرمن داشته باشم. گاهی نیازهای من ساده است.

بخوان:  Review: Vel Sartha - TBS6 (P4) - A08

اسپلاترهاوس (2 و 3)

این یک نوع بازی ترسناک ترسناک و کم‌کلید با مردی بود که به نظر می‌رسد ماسک هاکی جیسون را قرض گرفته است. ساده بود، با لگد زدن و مشت کردن و برداشتن اشیاء تصادفی برای شکست دادن هیولاها، اما در آن زمان حال و هوای کلی به نوعی باحال بود. در حالی که شخص اصلی – پسری به نام ریک که چیزی به نام ماسک وحشت می‌زند و سعی می‌کند دوست دخترش را نجات دهد – هیجان‌انگیزترین چیز به نظر نمی‌رسد، من فکر می‌کنم هنوز هم یک اسباب‌بازی جالب خواهد بود.

وکتورمن

این روباتی است که با ورود دیرهنگام به کتابخانه سگا جنسیس ساخته شده از توپ‌هایی که با ربات ظالم دیگری مبارزه می‌کند. این عمدتاً ماجراجویی پرش و تیراندازی با اسکرول جانبی استاندارد برای زمان شما بود، اما گیم پلی اعتیادآور بود و طراحی عالی بود و به یک اکشن بسیار زیبا تبدیل می شد.

خیابان های خشم

کمی راه می‌روی، برخی از دشمنان ظاهر می‌شوند، چرندیات را شکست می‌دهی، کمی راه می‌روی، دشمنان بیشتری ظاهر می‌شوند، تو از آن‌ها می‌کوبی… و همچنان. این یک مفهوم بسیار فرسوده است، اما بسیار سرگرم کننده بود، به خصوص زمانی که می توانستید سلاح های تصادفی مانند لوله یا چاقو را به دست بگیرید. من دوست دارم حداقل مجموعه ای از قهرمانان بازی اول را داشته باشم: آدام، اکسل و بلیز. مطمئناً، آن‌ها آدم‌هایی هستند که لباس‌های معمولی دارند، اما خیابان‌ها آرام‌تر نمی‌شوند.

ToeJam و Earl

من هرگز اولین بازی را بازی نکردم، اما دومی را کرایه کردم – Panic on Funkotron – و مطلقاً چیزی در مورد آن به خاطر ندارم. من تقریباً مطمئن هستم که لذت بخش بود، اما مانند سایرین در این لیست ننوشته بود “من را بخر”. اما نام و آن طرح ها هنوز در ذهن من طنین انداز است. صرف نظر از کمبود حافظه من از خود بازی، من آن طرح های عجیب غریب را می خریدم.

بخوان:  Two Docs in a Box Releases Think Like a Shrink Party Game

ارج نهادن به فلاش بک. اگرچه این الهام بخش هیجان‌انگیزترین اسباب‌بازی نیست، از آنجایی که شخصیت اصلی فقط یک پسر با تفنگ است، احتمالاً بهترین بازی سگا جنسیس به دلیل مکانیک‌های بازی، طرح داستان، روان بودن و حیرت‌انگیز بودن بازی است.

درباره نویسنده پست

منبع: http://thefwoosh.com/2023/05/top-five-sega-genesis-games-that-need-action-figures/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3360

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا