پروژه Crayola و Little Words با دستبندهای دوستی رنگ های مهربانی را در آغوش بگیرید

همه می دانند که دستبندهای دوستی برای تابستان بسیار محبوب هستند. Crayola و Little Words Project دوباره با هم همکاری می‌کنند تا دستبندهای خود را با مهربانی بیشتر القا کنند!

جدیدترین گروه دستبندهای مهره ای با تم کرایولا از مداد رنگی های رنگ مهربانی الهام گرفته شده است، یک بسته 24 عددی مداد رنگی کرایولا با بسته بندی آبی و بنفش به جای بسته بندی معمولی زرد و سبز کرایولا. مداد شمعی برای الهام بخشیدن به بچه ها برای اندیشیدن در هنر و زندگی است.

دستبندهای دوستی کرایولا برای اشتراک گذاری مناسب هستند! | منبع: پروژه واژه های کوچک

مجموعه دستبند Colors of Kindness دارای شش طرح است که هر کدام از یک طرح رنگ متفاوت الهام گرفته شده است. دستبند Just Peachy دارای دانه های هلو و طلا است و می گوید “Just peachy” با مهره ای به شکل هلو که کلمات را از هم جدا می کند! دستبند Just Peachy کاملاً با مهره های زرد و صورتک دستبند Sunshine مطابقت دارد!

بچه‌های باحال (مطمئن) نیز می‌توانند وارد عمل شوند. دستبندهای Lucky و Rise Above دارای دانه های سبز نعنایی و اسطوخودوس هستند. بچه‌هایی که عاشق همه رنگ‌ها هستند، حتی می‌توانند دستبند Be Kind را که دارای یک رنگین کمان کامل از مهره‌ها است، تهیه کنند. هر دستبند همچنین با یک کد برای بچه ها ارائه می شود تا آن را به صورت آنلاین ثبت کنند. اگر آنها دستبند را با دوستان خود معامله کنند، می توانند از کدها برای نشان دادن ماجراجویی دستبندها در مهربانی استفاده کنند!

دستبندهای دوستی Colors of Kindness در سایت littlewordsproject.com با قیمت 25 دلار در دسترس هستند. مهربانی با این دستبندهای شایان ستایش زیباتر از همیشه است!

بخوان:  Hasbro Fanstream Set For August 29th at 11:00am ET

منبع: https://thetoyinsider.com/crayola-little-words-project-colors-of-kindness-bracelets-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا