پرسش و پاسخ وضعیت صنعت 2024: Spin Master

پرسش و پاسخ وضعیت صنعت 2024: Spin Master

ماکس رنجل، رئیس جهانی، استاد اسپین در این نسخه توسعه یافته رشد از طریق کسب، اهمیت ارزش و لحظات بزرگ پیش رو را مورد بحث قرار می دهد. کتاب اسباب بازیپرسش و پاسخ وضعیت صنعت 2024. برای میزگرد سالانه ما، کتاب اسباب بازی گروهی از رهبران صنعت، تولیدکنندگان، خرده‌فروشان و توزیع‌کنندگان را گرد هم می‌آورد تا در مورد روندها، برنده‌ها، چالش‌ها و فرصت‌هایی که صنعت اسباب‌بازی آمریکای شمالی را شکل می‌دهد، در حالی که پس از یک سال سخت دوباره جمع‌آوری می‌شود و برای راک اند رول آماده می‌شود، بحث کنند. برای بررسی آرشیو سریال اینجا را کلیک کنید.

اولین فروشگاه خرده فروشی ملیسا و داگ | منبع: Melissa & Doug

کتاب اسباب بازی: سال گذشته سال بزرگی برای خرید بود، به ویژه با ملیسا و داگ. چگونه این شرکت‌های جدید در مجموعه Spin Master ادغام شده‌اند؟

ماکس رنجل: در طول 30 سال گذشته، تکامل و رشد Spin Master تا حدی از طریق اکتساب به دست آمده است. برای مرکز خلاق اسباب‌بازی ما، که شامل GUND، Tech Deck، SwimWays، Rubik's Cube، و اکنون Melissa & Doug است. این خرید – بزرگترین در تاریخ ما – یک نقطه عطف باورنکردنی است زیرا ما یک نام تجاری قدرتمند با دانش عمیق در زمینه بازی های باز را به مجموعه خود وارد می کنیم.

Melissa & Doug قابلیت های مکمل را ارائه می دهد و حضور Spin Master را در دسته بندی های جدید گسترش می دهد. به طور همزمان، ما شاهد فرصت های جذابی برای رشد در توزیع در سراسر تجارت انبوه و الکترونیکی و همچنین در سطح بین المللی هستیم. ما با استفاده از تخصص، برندها، نوآوری و افراد هر شرکت برای باز کردن این فرصت‌ها یکپارچه می‌شویم. ما متعهد به حفظ ماهیت چیزی هستیم که ملیسا و داگ برای خانواده‌ها نشان می‌دهد و در عین حال با هم برای الهام بخشیدن به کودکان بیشتر از طریق جادوی بازی کار می‌کنیم.

بخوان:  Holiday Hill Farm Inks Consumer Products Deal with Oriental Trading

TB: فراتر از پنجاهمین سالگرد روبیک در سال جاری، چه لحظات مهمی وجود دارد که خرده فروشان و مصرف کنندگان می توانند از Spin Master در سال 2024 در مورد آنها هیجان زده شوند؟

آقای: سال گذشته یک فرنچایز فانتزی ماجراجویی جدید به نام را معرفی کردیم آکادمی تک شاخ که در هر یک از سه مرکز خلاق ما: اسباب بازی ها، سرگرمی ها، و بازی های دیجیتال زنده می شوند. Spin Master Entertainment اولین بار در نوامبر 2023 سریال اصلی نتفلیکس را عرضه کرد و مخاطبان را به دنیایی جادویی منتقل کرد. این سریال با چنان واکنش مثبتی روبرو شد که به سرعت در لیست تماشاگران بیشتر بچه ها قرار گرفت و در ماه اول بیش از 30 میلیون ساعت زمان تماشای آن را به خود اختصاص داد. در پاییز امسال، طرفداران می توانند انتظار یک آکادمی تک شاخ مجموعه اسباب بازی هایی که تک شاخ های باشکوه و ترکیبی متنوع از شخصیت ها را در دستان کودک قرار می دهد.

بیتزی | منبع: اسپین مستر

اسباب‌بازی داغ تعطیلات 2023 ما Bitzee – حیوان خانگی دیجیتالی که می‌توانید لمس کنید – تکرارها و شخصیت‌های جدیدی از جمله Bitzee Magicals و Bitzee Disney را می‌بیند که مینی ماوس و اولاف را به نوک انگشتان کودک می‌آورد. ما همچنین مجموعه‌ای قوی از اسباب‌بازی‌های برندهای محبوب مانند PAW Patrol و Kinetic Sand و مجوزهای قدرتمندی از جمله Gabby's Dollhouse، Monster Jam، و Dora داریم.

همچنین 50 میلیون والدین مخاطب بسیار درگیر هستند که مشتاقانه منتظر اسباب‌بازی‌های خانم راشل بوده‌اند و در پاییز امسال به آن تماس پاسخ خواهیم داد! اسباب‌بازی‌ها و دستیاران آموزشی خانم راشل ما در کنار کارشناسان رشد کودک طراحی شده‌اند تا یادگیری کودکان را عمیق‌تر کنند، زیرا خانواده‌ها بازی‌هایی را که در ویدیوهای بسیار محبوب او می‌بینند، بازسازی می‌کنند.

بخوان:  TNA Wrestling Partners with PowerTown for Collectible Action Figures

در داخل Digital Games قصد داریم یک بازی جدید از استودیوی Toca Boca خود منتشر کنیم. روزهای توکا بوکا، اولین بازی سه بعدی چند نفره ما که امکان بازی ایمن و بی پایان و خلاقیت همراه با توانایی تعاملات اجتماعی بین بازیکنان را فراهم می کند. ما هم دبیو خواهیم کرد مسابقه روبیک، آوردن پازل نمادین به فضای دیجیتال. در نهایت، بسته اشتراک Piknik ما به تکامل خود ادامه می‌دهد و دسترسی نامحدودی به مجموعه‌ای از برنامه‌های دارای رتبه برتر را با یک عضویت و صرفه‌جویی قابل توجه ارائه می‌دهد.

TB: بزرگترین چالش ها و فرصت های پیش روی صنعت کلی در سال جاری چیست و Spin Master چگونه به آنها نزدیک می شود؟

آقای: چالشی که صنعت کلی اسباب‌بازی با آن روبه‌رو است، فشار مداوم بر مصرف‌کنندگان است، زیرا آنها با مشکلات مالی روبرو هستند و در نهایت بیشتر به قیمت‌ها توجه می‌کنند. با در نظر گرفتن این موضوع، خریداران باهوش به سمت جدید بودن و ارزش اسباب‌بازی‌ها جذب می‌شوند، و برای Spin Master، شرکتی که به نوآوری اختصاص دارد، ما آماده‌ایم تا با نوآوری و ویژگی‌های دوست‌داشتنی «عجب» کنیم. ما همچنین برخی از مارک‌های با عملکرد برتر خود را به خرده‌فروش‌های ارزشمند تحویل می‌دهیم، نوآوری را متعادل می‌کنیم و راه‌های جدیدی برای ایجاد اقلام ارزان‌تر با ارزش بازی برای بچه‌ها پیدا می‌کنیم.

نسخه ای از این داستان در نسخه 2024 ظاهر شد کتاب اسباب بازی بزرگ. برای مطالعه کامل شماره اینجا کلیک کنید. نسخه چاپی می خواهید؟ برای مشکلات برگشت و گزینه های اشتراک اینجا را کلیک کنید.

بخوان:  This Holiday Season, Gift Greener on Atlanta News First

مجله کتاب اسباب بازی، جلد 40، شماره 1 — فوریه 2024

منبع: https://toybook.com/state-of-the-industry-2024-spin-master/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا