پاکسازی Disney+ در حال آغاز است – Willow از سرویس حذف خواهد شد

باب ایگر چندی پیش اعلام کرد که به عنوان بخشی از برنامه جدید کاهش هزینه دیزنی که نه تنها هزاران نفر را اخراج می کند، بودجه تولید محتوا و فضا را کاهش می دهد، و همانطور که دیروز فاش شد، به طور شگفت انگیزی هتل جنگ ستارگان را تعطیل می کند. تنها پس از 18 ماه، همچنین اعلام شد که برای صرفه جویی در هزینه، محتوا از دیزنی پلاس حذف خواهد شد. اکنون ممکن است تعجب کنید که چگونه یک شرکت می تواند با حذف محتوایی که قبلاً تولید شده است، در هزینه ها صرفه جویی کند. پاسخ ساده: باقیمانده‌ها، یعنی افرادی که با نمایش درگیر هستند، تا زمانی که سریال در جریان است، مقداری پول دریافت می‌کنند. زمانی که یک فیلم یا برنامه از تلویزیون پخش می‌شد، حتی تکرار می‌شد، هزینه‌های باقی‌مانده به خلاقان پرداخت می‌شد، البته با پخش آن تا حدودی متفاوت است. به هر حال، پس کدام سریال اصلی Disney+ از سرویس حذف خواهد شد؟ برای داستان کامل کلیک کنید!

Willow به دلیل نمایندگی عجیب و غریب خود به صورت آنلاین مورد تجلیل قرار گرفت

در میان محتوای حذف شده چیزهایی وجود دارد که احتمالاً هرگز نشنیده اید که دوست داشته باشید انجمن مرموز بندیکت یا کله گنده. اما پس از آن، سری جف گلدبلوم و – درامول – را نیز پیدا خواهید کرد. بید.

آره بیدکه شکست بزرگی برای لوکاس فیلم بود، در 26 می از دیزنی پلاس حذف خواهد شد. خیلی برای “بله، دیزنی به همه بازیگران زمان می دهد تا بتوانند پروژه های دیگری را دنبال کنند و فصل 2 فقط به تعویق افتاد.” بیانیه کاسدان جونیور که به وضوح چند سرنخ از رایان جانسون گرفته است که می‌خواهد مردم را به این باور برساند که سه گانه جنگ ستارگان او هنوز هم یک روز اتفاق می‌افتد. این برای لوکاس فیلم چقدر شرم آور است بید، یک سری کاملاً جدید که فقط نوامبر گذشته عرضه شد، تنها شش ماه بعد از این سرویس حذف شد.

بخوان:  جوایز TOTY برای اجرای برجسته توسط هنرمند برنده جایزه گرمی وایکلف ژان • کتاب اسباب بازی

همچنین، بیانیه زیر توسط ایگر را به خاطر بسپارید: که اکثر سریال‌ها و فیلم‌های Disney+ باعث رشد مشترکین نمی‌شوند. و او معتقد است که حذف برخی برنامه‌ها تاثیر منفی بر تعداد مشترکین نخواهد داشت. و مطمئناً، زمانی که افراد کمی چیزی را تماشا می‌کنند، برای شروع با آن تعداد معدودی، اهمیت چندانی نخواهد داشت. بید حتی یک بار هم نتوانست وارد چارت های نیلسن شود. اعداد و ارقام برای آن نمایش باید افتضاح بوده باشد، زمانی که تنها 6 ماه پس از نمایش از دیزنی پلاس پاک شد. متاسفم برای همه اعضای گروه و بازیگرانی که کارشان اکنون اساساً از وجود پاک شده است. من برای کاسدان جونیور متاسف نیستم، اگرچه چه کسی باید بهتر می دانست که یک سریال بر اساس یک فیلم فانتزی دهه 1980 باید درباره چه شخصیت هایی باشد و چه شخصیت هایی را در آن به نمایش بگذارد.
طرفداران جنگ ستارگان و مارول فعلا می توانند احساس امنیت کنند، ایگر همچنین گفت که دیزنی محتوای جنگ ستارگان یا مارول را حذف نخواهد کرد. که به آن اضافه می کنم… “هنوز”.

همچنین، از آنجایی که هیچ رسانه فیزیکی برای بید این بدان معناست که مشترکین دیزنی + اکنون در هوس ایگر و پاکسازی او هستند. اگر چیزی حذف شود، دیگر نمی توانید آن را تماشا کنید. شاید داشتن دی‌وی‌دی‌های عجیب و غریب یا فقط بلو-ری‌های نسبتاً عجیب و غریب دارای چند مزیت باشد. دیزنی به خانه شما حمله نمی کند تا حداقل آنها را از قفسه شما خارج کند.

در خبر دیگر: واکنش انتقادی به ایندیانا جونز 5 – شماره گیری سرنوشت که در جشنواره فیلم کن فرانسه نمایش داده شد بسیار بسیار ولرم است. و طبق گزارش‌ها، تماشاگران فرانسوی (عمدتاً) در طول فیلم در بعضی مواقع به‌طور آشکار خسته بودند. و آن فیلم باید حدود 800 میلیون دلار در سرتاسر جهان بسازد تا از بین برود، زیرا بودجه تولید دیوانه‌کننده‌اش (به دلیل تأخیرها و فیلم‌برداری‌های مجدد، معمول برای هر پروژه لوکاس‌فیلم از سال 2015) 300+ میلیون دلار به‌علاوه بازاریابی است.

بخوان:  نقد و بررسی: Clone Commander Colt - TVC - VC276 (انحصاری Walmart)

Deadline داستان کامل را با نمایش های بیشتری دارد که در مقاله نامگذاری شده اند که پاک می شوند!

منبع: https://www.jeditemplearchives.com/2023-05-19-the-disney-purge-is-beginning-willow-will-be-removed-from-the-service/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=the-disney-purge-is-beginning-willow-will-be-removed-from-the-service

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا