پاترول PAW در حال چرخش است… و به سمت حیاط خلوت شما می رود

ویوو چه کسی برای نجات راف آماده است؟

کودکان 18 ماهه به بالا می‌توانند با کمک PAW Patrol Marshall Quad 6 ولتی از Dynacraft، به درخواست کمک پاسخ دهند و Adventure Bay – به علاوه حیاط خلوت خود – را ایمن نگه دارند. ماشین آتش نشانی کوچک و شایان ستایش دارای یک برگردان مارشال در پنجره است، اما بچه ها کسانی هستند که در حالی که به سمت پیروزی حرکت می کنند، صندلی راننده را می گیرند.

این چهارچرخ دارای تمام “ویس” و “ووس” یک کامیون واقعی است، اما فقط تا 2.5 مایل در ساعت حرکت می کند تا ماجراجویان کوچک را ایمن نگه دارد. بچه‌ها روی پدال تک پا فشار می‌آورند تا کواد به جلو حرکت کند و وقتی رها می‌شوند، به‌طور خودکار متوقف می‌شود. درک اینکه چگونه می توان آن را به حرکت درآورد، و چگونه آن را ایجاد کرد، آسان است نه حرکت. این به علاوه کنترل سرعت، آن را به اولین گزینه عالی برای اولین اسباب‌بازی برقی بچه‌ها تبدیل می‌کند.

بیایید با آن روبرو شویم، چه کودک پیش دبستانی به آن وسواس ندارد پاترول PAW? والدین به محض ورود به “سالهای پاترول پاترول” ناگهان نام و عبارت جذاب هر شخصیت را می دانند و می توانند آهنگ تم را از روی قلب بخوانند. خواهرزاده من به هر یک از اعضای خانواده من شخصیت متفاوتی اختصاص داده است – و من مطمئن هستم که او تنها نیست. پس وقتی اینقدر کم می گویم به من اعتماد کن پاترول PAW stans از جزئیات کوچک این ماشین آتش نشانی خوشحال خواهند شد. علاوه بر مارشال، دارای اثر پنجه و نشان PAW Patrol است که در جلوی آن نقش بسته است.

بخوان:  پاییز امسال با هری پاتر اسکوئیشمالو به هاگوارتز برگردید

من شخصاً این چهارگوش را دوست دارم زیرا باعث می شود بچه ها دیگر تماشا نکنند پاترول PAW و به جای آن به بیرون بروید. آنها می توانند دنیای خود را ایجاد کنند و ماموریت های نجات را درست در محله خود ایجاد کنند. به جای تماشای صرفه جویی مارشال، آنها خودشان می توانند این کار را انجام دهند! همچنین عملاً آماده بیرون آمدن از جعبه است، بنابراین بچه‌ها می‌توانند در کمترین زمان آن را برای چرخش بچرخانند (درست پس از اتصال یک بزرگ‌تر باتری، که کمتر از پنج دقیقه طول می‌کشد). وقتی ذائقه خود را از دست داد، می تواند برود و دوباره شارژ شود و در یک لحظه به صرفه جویی در روز بازگردد.

آیا شما آتش گرفته اید؟ چون آماده یا نه، PAW Patrol Marshall 6-Volt Quad در حال آمدن است!


PAW PATROL MARSHALL 6-VOLT QUAD

بچه‌ها می‌توانند برای کمک به فریاد پاسخ دهند و Adventure Bay را ایمن نگه دارند. با این طراحی ماشین آتش نشانی، 6 ولت چهار ولت مطمئناً هر طرفدار جوان Paw Patrol را هیجان زده می کند. با حداکثر سرعت 2.5 مایل در ساعت و عملکرد ساده تک پدال – فشار دادن برای شتاب گیری و رها کردن تا ترمز، این چهارچرخ عالی است…
بخوان:  SDCC 2023: Super 7 Preview Night

منبع: https://thetoyinsider.com/paw-patrol-marshall-6v-quad-review/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا