وگاس عزیزم، وگاس! • کتاب اسباب بازی

صنعت اسباب‌بازی در Licensing Expo گرد هم می‌آید تا تاس بیاندازد و روی خواصی که می‌تواند به عنوان موفقیت بزرگ بعدی نتیجه دهد، شرط بندی می‌کند.

از نسخه مجوز و سرگرمی 2023 کتاب اسباب بازی: صنعت صدور مجوز و کسب و کار اسباب‌بازی مانند کره بادام‌زمینی و شکلات، بتمن و رابین، هان و چوی، مایکل نایت و کیت، یا … با هم همراه هستند.

برای چندین دهه، رابطه همزیستی بین مجوز دهندگان و دارندگان مجوز منجر به اسباب‌بازی‌ها و بازی‌های نمادین الهام‌گرفته از فیلم‌ها، سریال‌های تلویزیونی، بازی‌های ویدیویی، کتاب‌ها و موارد دیگر شده است. در حالی که بذرها سال‌ها قبل کاشته شده بودند، انفجار محصولات دارای مجوز بین دهه‌های 1970 و 1980 قواعد بازی محصولات مصرفی را بازنویسی کرد و کتاب بازی را ایجاد کرد که تا حد زیادی امروزه هنوز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با توجه به مطالعه مجوز جهانی 2022 Licensing International که توسط مشاور برندار انجام شد، درآمد فروش جهانی حاصل از محصولات و خدمات دارای مجوز به 315 میلیارد دلار در سال 2021 رسید. در حالی که گزارش 2023 تا اواخر تابستان امسال ارائه نمی شود، شکی نیست که این تجارت عظیم است. با ویژگی‌های فکری مبتنی بر سرگرمی و شخصیت (IP) که هر سال نزدیک به 130 میلیارد دلار فروش ایجاد می‌کند – بیشترین سهم (41٪) از صنعت صدور مجوز را به‌عنوان یک کل در اختیار دارد، در حالی که اسباب‌بازی‌ها و پوشاک به طور مداوم گردن و گردن را به خود اختصاص می‌دهند تا صدرنشین شوند. جایگاه در فروش رده

با نگاهی عمیق‌تر به اعداد، برندهای شرکتی (76.9 میلیارد دلار)، ورزش (31.2 میلیارد دلار) و مد (28.4 میلیارد دلار) از تجارت سرگرمی و شخصیت عقب‌تر هستند، اما همه آنها به روش‌های جدیدی در حال تلاقی هستند.

بخوان:  The Vintage Collection Builder Packs On Sale On Amazon

همانطور که صنعت اسباب‌بازی به تکامل خود ادامه می‌دهد و خطوط بین دسته‌ها و گروه‌های سنی را محو می‌کند و در عین حال تعاریف «اسباب‌بازی»، «کلکسیون‌ها»، «بازی‌ها» و حتی خود «بازی» را به چالش می‌کشد، برندهای شرکتی، مد و سرگرمی ورزشی بیشتر می‌شوند. در بخش اسباب‌بازی ظاهر می‌شوند، در حالی که IP‌هایی که از اسباب‌بازی‌ها و بازی‌ها منشا می‌گیرند در حال پرش به محصولات اصلی مصرف‌کننده هستند.

انرژی همکاری بین گروهی پر از الهام از نشریه خواهر «در حال استراحت» ما، کتاب مجوز، به شکل گیری کمک کرد کتاب اسباب بازیاولین شماره مجوز و سرگرمی.

برندهای جدید، دوستان قدیمی و روندهای تجاری

در حالی که صنعت اسباب‌بازی قمار را دوست ندارد، شرط‌بندی روی ملک مناسب می‌تواند منجر به بازدهی بزرگ شود، و در صفحه 30، برخی از مارک‌های نوظهور و همیشه سبز کودکان را بررسی می‌کنیم که امسال موج می‌زنند.

از آنجا، نگاهی به برنامه‌های صدور مجوز Disney100 و WB100 بیندازیم. نمایه های دارایی در Bluey، Monster Jam و The Lumistella Company. و ویژگی‌های سه برند اسباب‌بازی کلاسیک که الهام‌بخش فیلم‌هایی بودند که تابستان امسال در سینماها به نمایش درآمدند: Transformers، Barbie، و Teenage Mutant Ninja Turtles.

سپس، ویترین های افسانه ای محصولات جدید ما نگاهی منظم به چیزهای جدید در اسباب بازی ها و بازی های دارای مجوز، از جمله محصولات الهام گرفته از انیمیشن، ورزشی، خودرو، و بازی های ویدیویی ارائه می دهند.

این شماره همچنین دارای بینش و نکاتی از کارشناسان صنعت است، از جمله Trina McFarland از TinkerTini و Ted Mininni از Design Force در مورد طراحی اسباب‌بازی‌های مجاز و بسته‌بندی. و استفانی پوتیک، Esq. در ABC های موافقت نامه های مجوز. علاوه بر این، Circana با افشای داده‌های مربوط به املاک دارای مجوز آشنا می‌شود.

بخوان:  20 Holiday-Themed Toys for Kids to Deck the Halls

در نهایت، پرسش و پاسخ وضعیت صدور مجوز ما یک میزگرد درباره روندهای تأثیرگذار بر تجارت در سال جاری از سوی گروهی از افرادی که به صورت 24 ساعته در آن زندگی می کنند، ارائه می دهد.

همانطور که در حال حفاری هستید، امیدواریم چیزی برای الهام بخشیدن به شما پیدا کنید، خواه این محصول جدید برای انبار باشد یا مجوز جدیدی برای تعقیب. ما شما را در نمایشگاه Licensing Expo در لاس وگاس خواهیم دید!


کتاب اسباب بازی - صدور مجوز و سرگرمی 2023

نسخه ای از این مقاله در اصل در سال 2023 Licensing & Entertainment Issue منتشر شد. کتاب اسباب بازی. اینجا کلیک کنید برای خواندن کامل شماره! می خواهند دریافت کنند کتاب اسباب بازی در حال چاپ؟ اینجا کلیک کنید برای گزینه های اشتراک!

اعتبار عکس برتر: روسلان گیلمانشین | موجودی.آdobe.com

منبع: http://toybook.com/from-the-editor-vegas-baby-vegas/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا