وارن بافت و چارلی مانگر از برکشایر هاتاوی درمان اسکوئیشمالو را دریافت می کنند • کتاب اسباب بازی

Pokémon، Sonic the Hedgehog، Mickey Mouse، و دیگر شخصیت‌ها و مارک‌های نمادین از زمانی که این برند شیک محبوبیت زیادی پیدا کرد، به Squishmallows تبدیل شده‌اند. اکنون وارن بافت و چارلی مانگر از Berkshire Hathaway به این مجموعه می‌پیوندند.

این دو اسکوئیشمالو در نشست سالانه برکشایر هاتاوی در روز جمعه به نمایش درآمدند و به طور انحصاری در جشنواره برکشایر هاتاوی فروخته شدند. هر مخمل خواب دار دارای دو سرمایه گذار نمادین با شخصیتی است. Squishmallow بافت نشان می دهد که او یک نوار بستنی در دست دارد در حالی که Munger’s او را در دست دارد که کتابی از نقل قول های بنجامین فرانکلین در دست دارد.

برکشایر هاتاوی مالک Jazwares، Alleghany Corp. را در ماه مارس به مبلغ 11.6 میلیارد دلار خریداری کرد. Jazwares یکی از سریع‌ترین تولیدکنندگان اسباب‌بازی در کشور است که بیش از ۱ میلیارد دلار فروش از Squishmallows و سایر برندها از جمله Fortnite و Pokémon به دست آورده است.

بافت ابتدا وارد سرگرمی بچه ها شد باشگاه میلیونرهای مخفی وارن بافت، یک سریال انیمیشنی که در سال 2011 پخش شد. Berkshire Hathaway همچنین شرکت بازرگانی شرقی، Mindware و Peaceable Kingdom را خریداری کرده است.

منبع: http://toybook.com/berkshire-hathaway-squishmallow-news/

بخوان:  Stealthy STEM Toys on Good Morning Arizona
وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا