همه مجوزهای آمریکایی به عنوان نماینده صدور مجوز برای کشتی پاورتاون وارد رینگ می شوند • کتاب اسباب بازی

Relativity Worldwide در آژانس صدور مجوز برند با خدمات کامل، All American Licensing، به عنوان نماینده جهانی برند اکشن کشتی کج کلکسیونی خود، PowerTown Wrestling برچسب گذاری شده است. این برند ارقام معتبری شبیه به اسطوره های کشتی در طول هشت دهه گذشته ارائه می دهد. All American در حال آماده سازی یک برنامه مجوز و تجارت است تا از پاییز امسال محصولاتی مانند پوشاک، لوازم جانبی، بازی، غذا و نوشیدنی، اثاثیه منزل و موارد دیگر را برای طرفداران PowerTown بیاورد.

استیو روزنتال، یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت Relativity Worldwide، می گوید: «ما خوشحالیم که با All American Licensing برای توسعه یک برنامه تجاری برای کشتی PowerTown، وارد رینگ می شویم. “بر اساس راه اندازی فوق العاده موفق اکشن فیگورها، ما مشتاق هستیم تا به طرفداران وفادار خود گزینه های بیشتری برای جمع آوری و تجلیل از این کشتی گیران نمادین سال گذشته ارائه دهیم.”

PowerTown برای اولین بار پاییز گذشته با مجموعه سری 1 Ultra راه اندازی شد، خطی که دارای 7 اینچی اکشن فیگورهای آیکون های کشتی از جمله Verne Gagne، Lou Thesz، Stan Hansen، Bruiser Brody، Magnum TA و Kerry Von Eric است. سازنده اکشن فیگور قرار است مجموعه Ultra Series 2 را در پاییز امسال عرضه کند.

دان راثول، مدیر صدور مجوز همه آمریکا، می‌گوید: «کار با برندی مانند PowerTown Wrestling درها را به روی دسته‌های مختلف و برنامه‌های افزودنی محصولات باز می‌کند و امکانات را تقریباً بی‌پایان می‌کند. “این را با طرفداران وفادار برند همراه کنید، و ما می توانیم یک برنامه صدور مجوز باورنکردنی موفق را داشته باشیم.”

بخوان:  جدیدترین اسباب‌بازی‌های Step2 که وانمود می‌کنند با کوهنوردان، آشپزخانه‌ها و تاب‌های فضایی بازی می‌کنند

برای نگاهی عمیق به وضعیت صدور مجوز اسباب بازی، بررسی کنید کتاب اسباب بازیشماره مجوز و سرگرمی 2023، در 13 ژوئن در دسترس است.

منبع: http://toybook.com/all-american-licensing-licensing-agent-powertown-wrestling/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا