هدف سومین کمپین «شما متعلق به مینی‌لند» تشویق به مشارکت است • کتاب اسباب‌بازی

Miniland یک اسباب بازی ساز با پیام است.

این شرکت سومین تکرار خود را از کمپینی با هدف کمک به جوانان برای یافتن پذیرش و مشارکت در زمان‌های پر استرس راه‌اندازی می‌کند. کمپین “You Belong with Miniland” از آگوست تا سپتامبر، با تعدادی همکاری برنامه ریزی شده، هدایا و رویدادهای دیگر، به شدت ادامه خواهد داشت.

کلارا روک، مدیر فروش ملی Miniland در آمریکای شمالی، می‌گوید: «یادگیری عاطفی اجتماعی در قلب جلسات طوفان فکری ما بود، وقتی که کمپین «شما متعلق هستید» را در سال 2021 ایجاد کردیم. «در میان همه‌گیری نگران‌کننده و پایان‌ناپذیر، «شما متعلق به» برای ما نه تنها به‌عنوان یک برند، بلکه به‌عنوان جامعه‌ای که به آموزش و رفاه عاطفی کودکان در سرتاسر جهان اختصاص یافته است، پله‌ای به سوی اتحاد بود. امسال، با پیام‌های تفرقه‌انگیز و سخنان گیج‌کننده در میان جوانان ما، رسالت ما برای فراگیری اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.»

کمپین امسال شامل میزبانی کارشناسان آموزش برای بحث در مورد ایجاد کلاس‌های فراگیر، مشارکت با والدین و تأثیرگذاران آموزشی است که در مورد فراگیرتر کردن بازی در خانه صحبت خواهند کرد، و تعدادی هدایای حمایت شده برای تجلیل از معلمان و والدینی که پذیرش را تشویق می‌کنند.

Miniland به خاطر عروسک ها و سایر اسباب بازی هایش که تنوع و فراگیری را تشویق می کنند، شناخته شده است. مجموعه ای از عروسک های با سندرم داون، بلوک های شکلک با انواع احساسات و ظاهر، مجموعه ای از عروسک ها با ایمپلنت های شنوایی و بسیاری موارد دیگر در مجموعه آن گنجانده شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد کمپین ۲۰۲۳ «شما متعلق به Miniland هستید» در وب‌سایت رسمی موجود است، از جمله پیوندی که اگر خرده‌فروش Miniland هستید که علاقه‌مند به شرکت در کمپین هستید، باید دنبال کنید.

بخوان:  Douglas Reveals Latest Halloween Plush

منبع: http://toybook.com/miniland-you-belong-2023/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا