هدف به خانواده ها کمک می کند تا ملزومات تفریحی تابستانی را با قیمت های مقرون به صرفه تهیه کنند

اگر تابستان شما را دزدیده است، Target شما را تحت پوشش قرار داده است!

تعطیلات تابستانی بهترین زمان برای خانواده ها برای لذت بردن از فضای باز در پارک ها، استخرها و موارد دیگر است. اگر در طول سال تحصیلی لحظه‌ای برای خرید کالاهای تابستانی مناسب پیدا نکردید، Target مجموعه‌ای از گزینه‌ها را دارد که به بچه‌ها – و بزرگسالان – تابستانی می‌دهد که فراموش نخواهند کرد! با استخر، توپ ترشی، بستنی بستنی و موارد دیگر، همه آماده خواهند بود تا با قیمت های کمتر از 10 دلار، از تفریح ​​در زیر نور آفتاب لذت ببرند.

هیچ چیز مثل یک روز در استخر تابستان را فریاد نمی زند! Chill Out Pool Float زیبایی استوایی دارد تا هر سفر استخری را مانند یک تعطیلات کامل احساس کند. شناور بادی دارای دو دسته برای امنیت و همچنین جا لیوانی برای یخبندان است. بیار اینجا.

برای یک روز آبی در حیاط، Minnidip Splash Pad عالی است. پد اسپلش که برای کودکان 3 سال به بالا طراحی شده است، دارای طراحی پر از میوه و آبپاش های قابل تنظیم ارتفاع است، بنابراین هر بچه ای می تواند مطمئن باشد که آب پاش را دریافت می کند! بیار اینجا.

بخوان:  Prove Your Loyalty in the Yellowstone Party Game

Target دارای استخرهای کوچکی است که برای مواقعی که نمی توانید به مهمانی استخر محله خود بروید عالی است. استخر Minnidip 4 فوت عرض دارد و همچنین برای کودکان 3 سال به بالا است. بیار اینجا.

و برای تجربه مینی استخر بزرگتر، استخر Hearth & Hand دارای یک الگوی راه راه برجسته و سه محفظه هوا برای حفظ لذت است. بیار اینجا.

کدام مهمانی بدون چند آهنگ کامل می شود؟ این بلندگوی بلوتوث قابل حمل مینی مطمئن می شود که موسیقی مناسبی برای دورهمی تابستانی بعدی خود دارید. بیار اینجا.

برای فعالیت‌هایی که بچه‌ها نمی‌توانند در برابر آن‌ها مقاومت کنند، ست بازی پرتاب پلاستیک قالب‌گیری شده Bocce شامل همه چیزهایی است که برای بچه‌های ۶ سال به بالا لازم است تا با یک بازی جدید چمن‌بازی سرگرم شوند. بیار اینجا.

بچه‌ها همچنین می‌توانند با یک ست چهار تکه از Hearth & Hand و Magnolia وارد شور و هیجان توپ شوند. بیار اینجا.

بخوان:  Visual Guide Update - ARC Commander Colt - The Vintage Collection

در نهایت، پس از تعداد زیادی بازی فعال، هر کسی از یک میان وعده خنک مانند بستنی بستنی ساخته شده با قالب بستنی سیلیکونی قدردانی می کند. بیار اینجا.

محصولات فصلی تارگت مطمئناً در تابستان امسال سر و صدا خواهند کرد. برای پیشنهادهای سرگرم‌کننده‌تر اسباب‌بازی‌ها و بازی‌هایی که تمام خانواده از آن لذت خواهند برد، راهنمای هدیه بهار و تابستان The Toy Insider را بررسی کنید، که پر از صدها اسباب‌بازی انتخاب شده توسط کارشناسان است.

منبع: https://thetoyinsider.com/target-summer-2023/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3361

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا