هاسبرو نسخه صدمین سالگرد انحصار را منتشر می کند • کتاب اسباب بازی

از شرکت WS Game دعوت شده است تا نسخه جدیدی از بازی نمادین Monopoly را برای جشن صدمین سالگرد Hasbro ایجاد کند. این بازی در نمایشگاه مجوز در لاس وگاس از 13 تا 15 ژوئن در غرفه شماره G170 عرضه خواهد شد.

آدام بیهل، معاون ارشد و مدیر کل هاسبرو می‌گوید: «همانطور که ما 100 سالگی را جشن می‌گیریم، هاسبرو همچنان با هدف ما برای ایجاد شادی و جامعه برای همه مردم در سراسر جهان هدایت می‌شود – یک بازی، یک اسباب‌بازی، یک داستان در هر زمان.» بازی Monopoly مدت‌هاست که به‌عنوان محبوب‌ترین بازی رومیزی جهان حکمفرما بوده است، بنابراین برای ما مناسب به نظر می‌رسد که با WS Game Company در یک نسخه واقعا ویژه که مجموعه نمادین ما از مارک‌ها و شخصیت‌ها را برجسته می‌کند، همکاری کنیم.

WS Game Company و Hasbro برای توسعه نسخه جدید شریک شدند. | منبع: Hasbro

پیچ و تاب بازی رومیزی کلاسیک دارای تابلویی است که 90 برند برجسته در تاریخ Hasbro، توکن‌های جدید، طراحی منحصر به فرد خانه و هتل و بسته‌بندی کلکسیونی را برجسته می‌کند. برندهای معرفی شده شامل برندهای مورد علاقه Hasbro مانند Potato Head، Play-Doh، Tonka، My Little Pony و غیره هستند.

Hasbro در ابتدا در سال 1923 توسط برادران Hassenfeld تاسیس شد و از آن زمان تا کنون خود را یکی از بزرگترین بازیگران در این صنعت یافته است. Monopoly: Hasbro 100th Anniversary Edition قصد دارد این تاریخ طولانی را به تصویر بکشد و اکنون در WS Game Company یا وب‌سایت‌های Hasbro Pulse برای پیش‌سفارش در دسترس مصرف‌کنندگان است.

بخوان:  Hasbro Launches Girl Innovators of Play in Partnership with Girl Up

منبع: http://toybook.com/monopoly-hasbro-100th-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا