هاسبرو افسانه مارک بودرو • کتاب اسباب بازی

طراح اسباب بازی افسانه ای مارک بودرو با Force یکی شده است.

بودرو که به خاطر کارش در جنگ ستارگان شناخته شده بود، در سال 2020 پس از 43 سال کار حرفه ای بر روی برخی از نمادین ترین اسباب بازی ها و وسایل نقلیه الهام گرفته شده از کهکشانی بسیار دور، از هاسبرو بازنشسته شد.

بودرو به عنوان دانشجوی تعاونی دانشگاه سینسیناتی در سال 1977 به کنر پیوست، سالی که جورج لوکاس جنگ ستارگان اولین بار وارد سینما شد او در طول کار طولانی خود، تمام خودروهای Millennium Falcon در مقیاس 3.75 اینچی را طراحی کرد. جنگ ستارگان: نیرو بیدار می شود نسخه اکشن نبرد که به خاطر آن جایزه TAGIE 2015 در نمایشگاه اسباب بازی و بازی شیکاگو برای برتری در طراحی اسباب بازی مفتخر شد.

به عنوان طراح ارشد محصول تیم هاسبرو در جنگ ستارگان، کار بودرو در سال 2020 زمانی که یک اسباب‌بازی 40 ساله برای اولین بار به صورت لایو اکشن ظاهر شد، کامل شد. جنگ ستارگان: ماندالوریان. Imperial Troop Transporter که به‌عنوان یک اسباب‌بازی اصلی که بچه‌ها می‌توانند از آن برای گسترش ماجراجویی جنگ ستارگان در خانه استفاده کنند، هرگز در فیلم‌های اصلی ظاهر نشد و تا زمانی که به شکل انیمیشن در فیلم ظاهر شد، وارد کانون جنگ ستارگان نشد. شورشیان جنگ ستارگان. پس از ظاهر لایو اکشن آن در ماندالوریان در دیزنی پلاس، این وسیله نقلیه به عنوان بخشی از مجموعه مجموعه جنگ ستارگان Vintage به فروشگاه ها بازگشت.

Boudreaux همچنین کشتی غول پیکر Jabba’s Sail Barge را طراحی کرد که با موفقیت از طریق پلت فرم Hasbro Pulse HasLab تأمین مالی شد.

بخوان:  Douglas Reveals New Cute as a Bug Plush

سال گذشته، Boudreaux به دنبال اثرات COVID-19 روی دستگاه تنفس مصنوعی قرار گرفت.

«کار او تأثیر بی‌اندازه‌ای بر دنیای جنگ ستارگان، جامعه هاسبرو و به طور کلی صنعت اسباب‌بازی داشت. هاسبرو در بیانیه‌ای گفت: او با مهارت‌های طراحی، مربیگری، دوستی و اشتیاق و فداکاری پایدار خود به جامعه جنگ ستارگان هاسبرو، افراد زیادی را تحت تأثیر قرار داد. ما برای همیشه قدردان هستیم که میراث او از طریق طرفداران در هر سنی که به بازی با اسباب‌بازی‌های باورنکردنی که او خلق کرده‌اند و طراحان بی‌شماری محصولی که او در طول زندگی حرفه‌ای‌اش الهام گرفته و راهنمایی کرده‌اند، ادامه خواهند داد. فکر و دعای ما با همسرش جودی و خانواده و دوستانشان در این دوران سخت است

مرسی، مارک که به همه ما اجازه دادی تا بخشی از این سفر حماسی باشیم. کهکشان بدون تو مثل قبل نخواهد بود. باشد که نیرو، همیشه با شما باشد.

– بیانیه هاسبرو در مورد درگذشت مارک بودرو

منبع: http://toybook.com/in-memoriam-hasbro-legend-mark-boudreaux/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا