نگاه اول کیک توت فرنگی سری 1

همه چیز در اطراف دفاتر Fwoosh شیرین می شود، و توت ها نیز متفاوت هستند! استودیوی Boss Fight در حال انتشار یک سری جدید از فیگورها بر اساس ویژگی کلاسیک دهه 1980 است. کیک توت فرنگی.

ما در اینجا در سایت بسیاری از خواص نوستالژی را پوشش می دهیم. بخشی از آن این است که ما هنوز از دوران جوانی خود از آن ویژگی‌ها لذت می‌بریم، اما آن‌ها هم اکنون در معرض برخی از بهترین خطوط اکشن فیگور متمرکز بر کلکسیونر هستند. هیچ استدلالی وجود ندارد که چیزهایی مانند Masters of the Universe، TMNT، ThunderCats، GIJoe و دیگران برخی از بزرگترین ویژگی‌های اسباب‌بازی دهه انحطاط هستند، اما بسیاری موارد دیگر وجود دارند که به همان اندازه مهم هستند که اغلب یکسان نمی‌شوند. توجه سازندگان اسباب بازی اصلی ما. شخصیت‌هایی مانند Rainbow Brite، Jem، و Strawberry Shortcake همگی ویژگی‌هایی هستند که درجات مختلفی از آشنایی با آن‌ها را دارم، اما دلبستگی نوستالژیکی ندارند. من می گویم، دوست من از آن طرف خیابان که بزرگ شده بود، یک خواهر کوچکتر داشت، و او چند عروسک کیک توت فرنگی داشت، و آن عطر توت فرنگی برای من مانند یک خاطره اصلی است، بنابراین هر چقدر هم که عجیب به نظر می رسد، من هیجان زده بودم که دوباره آن را زنده کنم. وقتی این نمونه ها رسید

همانطور که انتظار دارید، این چهره‌های جدید با مراقبت و کیفیت فوق‌العاده‌ای که مترادف با BFS است، ارائه می‌شوند، و اینکه بتوانیم این شخصیت‌ها را به مجموعه‌ای که در دوران پیدایش آن‌ها ریشه‌دار است، اضافه کنیم، بسیار زیبا است. من چندین فیگور و حتی چند خط کامل دارم که در کودکی آنها را جمع‌آوری نکردم که یا همیشه دوست داشتم یا می‌خواستم آن نماد مهم را در مجموعه‌ام داشته باشم. من عاشق جمع‌آوری چیزی برای اولین بار و یافتن تمام جزئیات کوچک و (اغلب) افسانه‌های مبهم یا نشانه‌هایی هستم که ویژگی‌های خط اسباب‌بازی را همان چیزی که بود می‌سازد.

این فیگورها آن حس کلاسیک را دارند، اما با برخی از حساسیت‌ها و تغییرات واقعی مدرن که آنها را از شکل‌های بسیار عروسکی اصلی خود (با مقدار زیادی کالاهای نرم و چوب‌کوبی و غیره) خارج می‌کنند. مقدار مفصل بندی و طرح با آنچه از یک خط کلکتور در سال 2023 انتظار دارید مطابقت دارد و هزاران تن لوازم جانبی و قطعات قابل تعویض برای ارائه ارزش عالی وجود دارد. من می‌دانم که در طول سال‌ها چندین راه‌اندازی مجدد این ملک انجام شده است، اما اگر به دنبال آن نمادنگاری کلاسیک با ساختاری برای مطابقت با مجموعه فعلی هستید، اینها بهترین توت فرنگی و دوستانی هستند که تا به حال بوده‌اند.

بخوان:  WildBrain to Launch New Series ‘Jonny Jetboy’ at MIPCOM

این سری اول شامل کیک توت فرنگی و کاستارد گربه اش، شکوفه پرتقال با مارمالاد، پارچه ابریشمی لیمویی با پارفه و پای هاکلبری با کیک توت فرنگی است. من فکر می‌کنم این یک مقدمه واقعاً قوی برای بازگشت به ملک است، و رنگ‌ها و جزئیات متنوع نشان می‌دهند که این ویژگی واقعا چقدر متنوع است. همه شخصیت‌ها بر اساس مفهوم توت/میوه/دسر ساخته شده‌اند، و این مفاهیم به صورت موضوعی در شکل‌ها از رنگ‌ها، شکل‌ها و بوها نمایش داده می‌شوند. بله، بوها، مردم! فکر نمی کردی باس فایت این موضوع را فراموش کرده باشد؟ خوب، خوشحالم که گزارش کنم هر یک از این فیگورها دارای یک “رایحه شیرین توت” هستند که شما را به دوران کودکی خود بازگرداند. من فکر می کنم توت فرنگی و هاکلبری رایحه های قوی تر و احتمالاً قابل تشخیص تری دارند، لیم چیفون و شکوفه پرتقال نیز وارد عمل می شوند. و عالی است. کاملاً عالی است.

من در زیر کمی در مورد هر یک از چهره ها خواهم گفت، اما می خواهم اشاره کنم که من واقعاً عاشق انتخاب های موضوعی و لوازم جانبی هستم که این شخصیت ها را متحد می کند. من به رایحه ها اشاره کردم، اما رنگ ها نیز فوق العاده هستند. هیچ چیز خاموش یا “واقعی” ساخته نمی شود – اینها اسباب بازی هستند و رنگ های اسباب بازی هستند. من یکی از حامیان بزرگ اسباب بازی های روشن هستم، و مطمئناً این اسباب بازی ها مناسب آن هستند. به‌علاوه، الگوی همه داشتن یک حیوان خانگی/یار چیزی است که من از آن استقبال می‌کنم، اما به همین جا ختم نمی‌شود. هر فیگور دارای یک بستنی/شربت/شربت است که با رنگ آنها مطابقت دارد و همچنین یک سبد میوه، قاشق، پایه رنگی و شانه مناسب دارد. که دومی به صورت جداگانه قالب گیری می شود تا میوه مناسب روی دسته نشان داده شود. من عاشق این نوع نشانه‌ها برای ایجاد الگوهای بازی قوی در اسباب‌بازی‌ها هستم، و BFS در اینجا با تکه‌های جداگانه و استفاده مجدد کار خوبی انجام داده است. البته صفحات دست و صورت قابل تعویض نیز وجود دارد. اکنون، این بدان معنا نیست که لوازم جانبی و قطعات کاملاً مشخصی برای شخصیت وجود ندارد، اما در زیر به آنها خواهم پرداخت.

بخوان:  Ultimate Showgirl Greta Gremlin SDCC 2023 Exclusive

کیک توت فرنگی و کاستارد

شخصیت اصلی استاندارد و الگوی خط را در اینجا تعیین می کند، درست همانطور که انتظار دارید. شما حدس زدید که شخصیت و جزئیات لباس نشانه‌هایشان را از توت‌فرنگی‌ها می‌گیرند، و این در همه چیز از پیش‌بند، رنگ و شکل موها و کلاه نمادین‌اش نشان داده می‌شود. من برخی از لوازم جانبی را در بالا ذکر کردم، اما او همچنین یک قوطی آبیاری و بشقاب دسر کیک برای اتصال شانه، پایه، سبد، قاشق و قطعات قابل تعویض دارد. کاستارد، مانند همه حیوانات خانگی، یک بدن حلزون است و هیچ گونه بیانی ندارد، اما آنها کاملاً رندر شده اند.

شکوفه پرتقال و مارمالاد

از بین تمام چهره‌های سری اول، فکر می‌کنم نارنجی مورد علاقه من است. مطمئناً چیزهایی از بقیه وجود دارد که من آنها را دوست دارم، اما دسترسی های خاص و حیوان خانگی پروانه ای منحصر به فرد مارمالاد واقعاً این رقم را افزایش می دهد. شکوفه پرتقال یک هنرمند است، بنابراین او با سه پایه، قلم مو و پالت می آید. من بشقاب صورت “متمرکز” را که همراه با این فیگور ارائه می شود دوست دارم – ظاهری عالی به او می دهد که در اواسط نقاشی است و مطمئناً چهره پیش فرض در قفسه من خواهد بود. من از این حرکت اشاره می کنم که اگر یک هشدار در مورد این چهره ها داشتم این است که هنگام تعویض چهره ها مراقب باشید. من یک میخ را روی دو تا از چهره ها شکستم که سعی کردم به زور بشقاب ها را جدا کنم. کمی صبر بیشتر از این امر جلوگیری می کرد، بنابراین اشتباه من را به عنوان درسی یاد گرفته شده برای زمانی که ارقام شما می رسند، در نظر بگیرید.

شیفون لیمویی و پارفه

با کمی تحقیق، متوجه شدم که از بین تمام شخصیت‌های این سری اول، لایم احتمالاً مبهم‌ترین کاراکتر است. این بدان معنا نیست که او یک برش عمیق است، اما او فقط تمایلی به ظاهر شدن به اندازه سه نفر دیگر ندارد. من دوست دارم که او در این سریال گنجانده شود زیرا امیدوارم یک نقطه در هر موج برای یک شخصیت کمتر شناخته شده باشد تا زمان خود را در کانون توجه قرار دهد. تمام آنچه گفته شد، من فکر می کنم لیم شایان ستایش است و پالت رنگ سبز به خوبی برای ترجیحات رنگ شخصی من جذاب است. لبخند دهان باز واقعاً برای او خوب عمل می کند و تقریباً او را کمی جوان تر از شخصیت های دیگر می کند، که جالب است. دسته‌ای از بادکنک‌های او یک لوازم جانبی واقعاً سرگرم‌کننده است، و BFS سنگینی این قطعه را در نظر گرفت و یک پایه برای آنها قرار داد که بسیار مورد استقبال قرار گرفت. پارفه نوعی پرنده سبز رنگ است، شاید طوطی باشد، اما من دوست دارم که چگونه شکل چشم با گل های لباس لیمو چیفون مطابقت دارد.

بخوان:  Doo Doo Kangaroo Keeps Kids *and* Adults Laughing

کیک و کیک هاکلبری

در نهایت، هاکلبری پای سرگرم کننده موج را به پایان می رساند، و سگش ممکن است بهترین نام را داشته باشد. مطمئن نیستم که قبلاً هاکلبری داشته باشم، اما چشمکی را که نام او برای همراهی با کیک توت فرنگی می دهد را دوست دارم. هاکلبری عاشق ماهیگیری است، بنابراین او با یک چوب ماهیگیری و صید، و همچنین یک تکه پای برای همراهی با قطعات موضوعی کلی می آید. برای من، چهره خندان با چشم بسته در اینجا بهترین کار را دارد، اما مانند همه چهره ها، داشتن گزینه ها خوب است.

این یک بازی بسیار قوی از Boss Fight است، و اگر از طرفداران قدیمی کیک توت فرنگی هستید، اینها بسیار عالی خواهند بود. حتی اگر نیستید، این یک خط فوق العاده سرگرم کننده برای پرش است و کیفیت کلی، رنگ ها، رایحه ها و لوازم جانبی آن را در کشو بالایی قرار می دهد. من در حال حاضر اوقات خوشی را سپری می کنم که اینها را با بچه هایم به اشتراک می گذارم، و ما نمی توانیم منتظر بیشتر باشیم. The Peculiar Purple Pie Man یک شخصیت شرور دهه 80 است که به شدت دست کم گرفته شده است، بنابراین ما او را در سری دو خواهیم دید. همچنین مافین بلو بری. رنگ مورد علاقه کوچکترین من آبی است، او واقعاً اکنون به دنبال خود است.

در BBTS و BFS SHOP از قبل سفارش دهید

*با تشکر از Boss Fight Studio برای ارسال این موارد برای یک ویژگی.

درباره نویسنده پست

منبع: http://thefwoosh.com/2023/06/boss-fight-studio-strawberry-shortcake-series-1-first-look/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا